Nasza czytelniczka ma niedługo Półmetek, ale nie ma partnera. Został jej miesiąc, aby to zmienić. Przeczytajcie jej list.

Półmetek to dla wielu nastolatek pierwsza w życiu zabawa taneczna w gronie rówieśników. Wiąże się ona w licznymi przygotowaniami – sukienka, eleganckie buty, makijaż i fryzura. Przede wszystkim potrzebny jest również partner, a jego znalezienie nie zawsze jest prostą sprawą. Taki problem ma nasza czytelniczka, która przesłała do nas list.

,,Hej dziewczyny, nie podam swojego imienia bo chciałabym zostać anonimowa. Piszę ten list z nadzieją, że pomożecie mi w pewnej sprawie.

Za niedługo (czyli niecały miesiąc) mam Półmetek i nie mam partnera. No wiem, przykra sprawa. Bardzo chciałabym pójść z kimś, a nie sama. Wszystkie moje koleżanki mają już partnerów, a ja jestem na razie bez partnera, więc jak czegoś nie zrobię to będę musiała pójść sama.

Jest na celowniku pewien chłopak, który mi się podoba. Chciałabym do niego zagadać, ale niestety jestem osobą bardzo nieśmiałą i się wstydzę. Boję się też, że mnie wyśmieje czy coś podobnego, a tego bym nie zniosła.

Proszę, pomóżcie mi, co powinnam zrobić? Może któraś z Was była w podobnej sytuacji?Czekam na Wasze porady. Pozdrawiam”.

Polecamy: Czy warto iść samemu na Studniówkę?

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Idź z koleżankami, zawsze jest szansa,że tam kogoś poznasz i bedziesz sie swietnie bawic. A co do tego chlopaka to mozesz zaryzykowac i go zaprosic albo na półmetku zaczać z nim krecic :))

  2. Ja na półmetek poszłam z przyjaciółką, bawiłam się świetnie, i przestałam się tym martwić, ale jeśli koniecznie chcesz, aby to był chłopak, to moja przyjaciółka napisała, do jednego, z którym się widziała tylko raz przez jakieś 30 min, ona też jest bardzo nieśmiała, ale zostało do jej półmetku mało czasu i zrozumiała, że albo teraz albo nigdy, a jak się nie zgodzi, to jeszcze troszkę czasu jej zostanie na szukanie kogoś innego, może kolega z innej szkoły, z którym utrzymujesz kontakt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj