Poznaj sygnały świadczące o tym, że Wasz związek się kończy.

Masz wrażenie, że oddaliliście się od siebie i boisz się, że to oznacza koniec? Najczęściej zanim faktycznie dojdzie do rozstania, można zaobserwować kilka sygnałów świadczących o problemach. Jeśli je widzisz, powinna zapalić Ci się czerwona lampka w głowie. Dobrym pomysłem będzie również szczera rozmowa z chłopakiem – być może jeszcze nie wszystko stracone!

Czy Wasz związek się kończy?

#1. Nie macie dla siebie czasu. Nie chodzi oczywiście o chwilowy problem, wywołany np. nauką, ale o stan trwający dłużej. Po prostu oboje zmieniliście swoje priorytety i wolicie spędzać czas w inny sposób.

#2. On ciągle Cię denerwuje. Żarty, które kiedyś Cię bawiły, teraz powodują jedynie irytację. Jesteś wyczulona na każdy jego błąd i czasami aż czekasz na kolejną jego wpadkę.

#3. Rozmowa z nim nic nie pomogła. Próbowałaś przeprowadzić z nim poważną rozmowę, ale zbagatelizował temat i tak naprawdę nic się nie zmieniło? To może świadczyć o tym, że już nic się nie da zrobić.

#4. Nie tęsknisz za nim. Jest Ci wszystko jedno czy się widzicie, czy nie. Nie brakuje Ci go nawet po dłuższej rozłące.

#5. Oglądasz się za innymi. Zwracasz uwagę na płeć przeciwną, ale Twój chłopak mało Cię interesuje. Podobne zachowania zaobserwowałaś u niego..

#6. Często się kłócicie. Co więcej powody Waszych sprzeczek są naprawdę błahe i masz wrażenie, że on celowo wywołuje konflikty.

#7. Czujesz, że on ma kogoś. Twoja kobieca intuicja podpowiada Ci, że w jego życiu pojawiła się inna dziewczyna. Niestety często nasz szósty zmysł nas nie zawodzi.

#8. Nudzisz się w jego towarzystwie. Dawniej podczas spotkań robiliście same ciekawe rzeczy, a teraz najzwyczajniej nudzicie się ze sobą. To może wróżyć koniec związku.

Czy Wasz związek się kończy?

Źródło zdjęć: http://tumblr.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj