Źródło: Pinterest

Sprawdź jakie zachowania mogą sprawić, że dziewczyna będzie miała Cię dość i się z Tobą rozstanie.

Przez te drobiazgi, ona może Cię rzucić

#1. Podczas kłótni pytasz ją, czy ma okres

Pół biedy, jeśli nie, choć to pytanie i tak może ją wyprowadzić z równowagi, bo nie, nie ma okresu, po prostu ją irytujesz. Jeśli jednak zadasz to pytanie w TE dni, to po Tobie! Rozpętałeś III Wojnę Światową. Jak to możliwe, że jedno krótkie pytanie, zaledwie 2 słowa, mogą wywołać totalny Armagedon? Otóż okres, to (dla większości dziewczyn) najbardziej denerwująca rzecz na świecie, o której chciałby zapomnieć, ale niestety się nie da. Hormony szaleją, a ciągłe zmiany nastroju i wilczy apetyt potrafią naprawdę dobić. Twoja dziewczyna doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie zachowuje się normalnie podczas okresu i nie potrzebuje, żebyś jej o tym przypominał.

#2. Podniesiona deska

Albo mokra. Pomyślisz, że to bzdura, ale dziewczyny tego bardzo nie lubią. Niestety matka natura tak to wymyśliła, że płeć żeńska musi na klapie usiąść. Podniesioną klapę można opuścić, okej, ale co zrobić z mokrą? Brr. Posprzątaj po sobie i pamiętaj o tej nieszczęsnej klapie, bo jeśli masz więcej wad, to Wasz związek może tego nie przetrwać.

#3. Ciągle grasz na konsoli

Wszystko w porządku dopóki gra nie jest ważniejsza od Twojej dziewczyny. Odwołujesz spotkanie, żeby pograć? To nie jest dobry pomysł.

#4. Uważasz, że miejsce kobiety jest w kuchni

Nawet, jeśli tak myślisz, to lepiej zachowaj to dla siebie. Oczywiście jest szansa, że Twoja wybranka ma takie samo podejście, ale jeśli nie, to pewnie wolałaby, żeby jej chłopak wspierał ją w karierze, a nie zapędzał do garów.

#5. Nie lubisz jej koleżanek

Teoretycznie sprawa jest prosta – nie lubisz ich, one nie przepadają za Tobą, więc po prostu się unikacie. W praktyce wygląda to nieco inaczej – ich brak akceptacji, może doprowadzić do rozpadu Waszego związku, dlatego lepiej żyj z jego przyjaciółkami w zgodzie.

#6. Nie odpowiadasz na wiadomości

To prosta droga do kłótni. Żadna dziewczyna nie lubi być olewana, a poświęcenie 30 sekund na odpisanie, to chyba nie jest wielkie poświęcenie?

#7. Puszczasz przy niej bąki

Fajnie, że Wasz związek wszedł na taki poziom, że nie odczuwacie przy sobie żadnej krępacji. Być może ona zachowuje się w ten sam sposób, co Ty, no bo właściwie czemu nie? A jednak założymy się, że gdyby miała możliwość wyboru, wolałaby, żebyście takie rzeczy robili na osobności.

#8. Nie prawisz jej komplementów

Każda dziewczyna potrzebuje czuć się atrakcyjna w oczach swojego chłopaka. Jeśli tak się nie dzieje, a jednocześnie ktoś inny okazuje Twojej ukochanej zainteresowanie, to może się skończyć różnie…

#9. Oglądasz porno

Masz dziewczynę, ale mimo tego oglądasz filmy dla dorosłych? Nie każda będzie miała z tym problem, ale spora część owszem. Jeśli to robisz, to chociaż się nie przyznawaj.

#10. Nigdzie jej nie zabierasz

Jesteście razem, więc już nie musisz się starać i zapraszać swojej kobiety na randki? Nic bardziej mylnego. Pokaż, że nadal Ci na niej zależy! Oglądanie seriali w domu jest fajne, ale wyjście do kina lub restauracji również!

Dziewczyny, co jeszcze Was wkurza u chłopców? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Pinterest

5 KOMENTARZE

  1. Co do punktu 1 – nie można wspominać o okresie? Dlaczego dziewczyny zachowują się w tak faszystowski sposób? – nie można poruszyć tego tematu, jakby to było coś złego. Czy należy w takim razie zabronić mówienia np. o męskim wzwodzie?

  2. Punkty 6 i 10 to przyczyny tego że od kilku dni zastanawiam się nad zerwaniem z moim chłopakiem. Bo jeśli teraz nie ma dla mnie czasui mnie zlewa to jak znajdzie czas w roku szkolnym gdzie idziemy do innych szkół.

  3. O dobre rady 🙂 Bardzo wnerwiają mnie takie zachowania..jeszcze okropnie nie lubię jak chłopak ogląda się za innymi dziewczynami na ulicy albo ma przyjaciółki nie wytrzymałabym takiego stresu ze moze ich łączyć coś więcej niż przyjazn 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj