Źródło: Pinterest

Nie przepuści Cię w drzwiach, nie kupi kwiatów na rocznicę i nie będzie planował Waszej przyszłości, ale jednak ma w sobie to coś, co sprawia, że miękną Ci nogi. Co to takiego? Sprawdź!

Wiesz, że on nie jest ideałem chłopaka i że Twoi rodzice by go nie polubili. Choć wszyscy dookoła mówią Ci, że to zły pomysł, Ty mimo tego marzysz o związku właśnie z nim. Dlaczego? Oto kilka możliwych powodów.

,,Zakazany owoc”. To co zabronione kręci nas najbardziej. Oczywiście nie chodzi o to, że ktoś zabrania Ci spotykania się z draniem, ale prawdopodobnie Ty sama zdajesz sobie sprawę z tego, że nie powinnaś. Tylko te jego oczy i zabójczy uśmiech…

Mistrz podrywu. Niegrzeczni chłopcy doskonale wiedzą, jak okręcić sobie dziewczynę wokół palca, nic dziwnego, że można ich nazwać mistrzami flirtu. Nie daj się jednak nabrać na te czułe słówka, bo na pewno nie Ty jedna je słyszysz.

Adrenalina. Być może pociąga Cię ta niepewność, którą funduje Ci ,,łobuz”. Z nim nigdy nie możesz być pewna co się wydarzy, niestety nie możesz też wykluczyć tego, że mu się znudzisz, bo on potrzebuje wciąż nowych bodźców.

Robisz innym na złość. To Twoje życie, więc nie zamierzasz przejmować się tym, że wszyscy dookoła mówią Ci, że on nie jest dla Ciebie. Może jednak warto posłuchać tego co inni radzą, szczególnie jeśli są to Twoi najbliżsi, którym przecież zależy na Twoim szczęściu.

Przygoda. Jeśli nie szukasz stałego związku tylko przygody to trafiłaś pod dobry adres. Tyle, że zazwyczaj takie przygody kończą się tym, że Ty się zaangażujesz a on wtedy się z Tobą pożegna.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

4 KOMENTARZE

  1. Ja tam mam 15 lat jednak tacy faceci mnie nie kręcą lubie dostawać kwiaty i lubię jak przepuszczają w drzwiach bo uważam że bardzo kulturalne jest takie zachowanie 😉

  2. A ja wam powiem coś innego. Moja koleżanka właśnie z takim debilem się związała. Wiecie co? On się zmienił dla niej. Co prawda, ma jakieś tam jeszcze zachowania typowego “łobuza” ale jest czuły, miły dla nas. Więc nie zawsze to tylko “coś na chwilę” 🙂 Szczególnie, że-jak wiadomo – chłopcy później dorastają 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here