Kusi Cię, żeby sprawdzić uczciwość swojego ukochanego tworząc fałszywe konto w Internecie? W tym wpisie dowiesz się, dlaczego to zły pomysł.

W dobie Internetu i portali społecznościowych śledzenie chłopaka jest dziecinnie proste, a przy tym bardzo kuszące. Możesz z łatwością sprawdzić czyje zdjęcie Twój ukochany polubił, a jeśli dodatkowo znasz jego hasło bądź on zapomniał się wylogować z jakiegoś portalu, możesz sprawdzić z kim i o czym pisał. Innym sposobem, który jest dość popularny wśród nastolatek, jest tworzenie tzw. fake konta, podszywającego się pod ładną dziewczynę i próba ,,poderwania” ukochanego, by przetestować jego wierność. Tylko czy naprawdę warto to robić i czym to grozi? Czytaj dalej.

Dlaczego nie powinnaś sprawdzać swojego chłopaka?

#1. To nie sprawi, że zaczniesz mu ufać

Załóżmy, że stworzyłaś fikcyjne konto, dodałaś zdjęcia blond piękności, zadbałaś o to by profil wyglądał wiarygodnie i zaczęłaś pisać ze swoim ukochanym. On pozostał nieugięty i szybko Cię spławił. Sukces! Ale czy na pewno? Przecież nie napisał, że ma dziewczynę. Może ta ze zdjęć nie była w jego typie? A może ma już inną na boku i uznał, że tego byłoby już za wiele? Pytań i wątpliwości może nasunąć się dużo więcej, a Ty nie będziesz czuć się usatysfakcjonowana.

#2. To może się wydać

Jedno z najgorszych możliwych rozwiązań. ?Wpaść? można łatwo. Styl pisania, jakiś szczegół z jego życia, historia z Twojej przeglądarki. Czym to grozi? Chyba możesz się domyślić. Zastanów się, jakbyś się czuła w odwrotnej sytuacji. Złość, rozczarowanie, smutek? Chyba nikt nie lubi być sprawdzany w taki sposób.

#3. To nie jest sposób na rozwiązywanie problemów

Być może od dawna przeczuwasz, że w Waszym związku źle się dzieje. Oddaliliście się od siebie, często się kłócicie, macie dla siebie mniej czasu. Możliwe, że on nie czuje się dla Ciebie tak ważny, jak kiedyś. Nagle pisze do niego miła dziewczyna, która chce go poznać i która się nim interesuje. Proponuje spotkanie i choć on nie ma w planach zdrady, a jedynie rozmowę, dla Ciebie to jasny sygnał, że między Wami wszystko skończone. Czy nie lepiej byłoby zacząć od naprawienia Waszej relacji? Może jeszcze da się coś zrobić.

#4. To nieuczciwe

Sama dobrze o tym wiesz, że takie zachowanie jest złe. Nie chciałabyś zostać w taki sposób potraktowana, więc nie rób tego swojemu chłopakowi.

#5. Będziesz mieć wyrzuty sumienia

Jeśli on nie da się złapać na Twoją intrygę, nie będziesz mogła wyznać mu prawdy. Może być Ci głupio, że w ogóle przyszło Ci do głowy, że on mógłby Cię zdradzić, a Ty próbowałaś go do tego sprowokować. Będzie jeszcze gorzej, jeśli on sam powie Ci o tej sytuacji.

#6. On może się domyślić

Jeśli on domyśli się, kto za tym wszystkim stoi, może nie przerwać tej gry, tylko ją kontynuować. Gdy Ty wygarniesz mu wszystko, on powie, że wiedział, kto tak naprawdę do niego pisze. Co wtedy zrobisz? Uwierzysz czy będziesz się zadręczać, czy powiedział prawdę?

Próba poderwania chłopaka z fałszywego konta na portalu społecznościowym może przynieść Ci więcej szkody niż pożytku, dlatego zanim się na to zdecydujesz, dobrze się zastanów.

sprawdzanie chłopaka

Źródło zdjęć: http://amarudontv.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj