Kusi Cię, żeby sprawdzić uczciwość swojego ukochanego tworząc fałszywe konto w Internecie? W tym wpisie dowiesz się, dlaczego to zły pomysł.

W dobie Internetu i portali społecznościowych śledzenie chłopaka jest dziecinnie proste, a przy tym bardzo kuszące. Możesz z łatwością sprawdzić czyje zdjęcie Twój ukochany polubił, a jeśli dodatkowo znasz jego hasło bądź on zapomniał się wylogować z jakiegoś portalu, możesz sprawdzić z kim i o czym pisał. Innym sposobem, który jest dość popularny wśród nastolatek, jest tworzenie tzw. fake konta, podszywającego się pod ładną dziewczynę i próba ?poderwania? ukochanego, by przetestować jego wierność. Tylko czy naprawdę warto to robić i czym to grozi? Czytaj dalej.

Dlaczego nie powinnaś sprawdzać swojego chłopaka?

#1. To nie sprawi, że zaczniesz mu ufać. Załóżmy, że stworzyłaś fikcyjne konto, dodałaś zdjęcia blond piękności, zadbałaś o to by profil wyglądał wiarygodnie i zaczęłaś pisać ze swoim ukochanym. On pozostał nieugięty i szybko Cię spławił. Sukces! Ale czy na pewno? Przecież nie napisał, że ma dziewczynę. Może ta ze zdjęć nie była w jego typie? A może ma już inną na boku i uznał, że tego byłoby już za wiele? Pytań i wątpliwości może nasunąć się dużo więcej, a Ty nie będziesz czuć się usatysfakcjonowana.

#2. To może się wydać. Jedno z najgorszych możliwych rozwiązań. ?Wpaść? można łatwo. Styl pisania, jakiś szczegół z jego życia, historia z Twojej przeglądarki. Czym to grozi? Chyba możesz się domyślić. Zastanów się, jakbyś się czuła w odwrotnej sytuacji. Złość, rozczarowanie, smutek? Chyba nikt nie lubi być sprawdzany w taki sposób.

#3. To nie jest sposób na rozwiązywanie problemów. Być może od dawna przeczuwasz, że w Waszym związku źle się dzieje. Oddaliliście się od siebie, często się kłócicie, macie dla siebie mniej czasu. Możliwe, że on nie czuje się dla Ciebie tak ważny, jak kiedyś. Nagle pisze do niego miła dziewczyna, która chce go poznać i która się nim interesuje. Proponuje spotkanie i choć on nie ma w planach zdrady, a jedynie rozmowę, dla Ciebie to jasny sygnał, że między Wami wszystko skończone. Czy nie lepiej byłoby zacząć od naprawienia Waszej relacji? Może jeszcze da się coś zrobić.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here