Nasza czytelniczka dostała od swojego chłopaka pewną propozycję i nie wie czy powinna się na to zgodzić. Poradzicie jej coś?

,,Cześć, jestem W. i mam pewien problem. Ostatnio mój chłopak zaproponował mi, żebyśmy spróbowali czegoś nowego. Strasznie głupio mi o tym pisać. Jednak jeszcze gorzej byłoby gdybym miała z kimś o tym rozmawiać w cztery oczy, dlatego piszę tutaj. Naprawdę liczę na Waszą pomoc.

Dotąd tego nie robiłam ani z nim, ani z poprzednim chłopakiem i nie wiem czy jestem już na to gotowa. Dla wyjaśnienia nie chodzi o przespanie się ze sobą, tylko o… no wiecie. Tzn. ja na razie tylko się całowałam i ewentualnie jakieś przytulanki, dotykanie, ale to już coś poważniejszego. Może ktoś stwierdzi, że to nic takiego, ale dla mnie to jest jednak dosyć ważne. Nie wiem czy w ogóle potrafię to robić, a poza tym… co jeśli mi się nie spodoba? Przecież nie powiem mu wtedy, że się jednak rozmyśliłam.

Na razie powiedziałam mu, że muszę to przemyśleć, ale tak naprawdę nie mam pojęcia co robić, a on czeka na moją decyzję. Chyba najbardziej boję się tego, że się zbłaźnię. Jestem pewna, że nie umiałabym tego robić w taki sposób jak te wszystkie laski na filmach, a możliwe, że on tego właśnie ode mnie oczekuje. Dla niego to też byłby pierwszy raz, a swoją wiedzę czerpie jedynie z Internetu i od kolegów.

No właśnie, koledzy. To kolejny problem, bo z tego co mi wiadomo, to te głupki opowiadają sobie wzajemnie co to nie oni. Więc po pierwsze to już na pewno naopowiadali mojemu miśkowi jakiś niestworzonych historii, a po drugie to boję się, że on też po wszystkim zacznie im się przechwalać. Nie chcę, żeby oni wiedzieli o tym, bo boję się, że rozniosą się plotki i będą gadać, że jestem lodziarą.

Czy któraś z Was ma już to za sobą i mogłaby mi coś podpowiedzieć? Jakoś wesprzeć? Napisać czy jest tak źle jak się boję, czy może jest spoko? Proszę, poradźcie mi coś! W”.

,,Mój chłopak chce spróbować czegoś nowego"

Źródło zdjęć: Pexels

7 KOMENTARZE

  1. Z tego co napisałaś wynika, że nie do końca mu ufasz, a to już moim zdaniem przemawia za tym, żeby tego nie robić. Na twoim miejscu bym raczej tego nie zrobiła, jak cie kocha to zrozumie, a może kiedyś sama będziesz chciała to zrobic i będziesz bardziej przekonana, kto wie 😉

  2. Porozmawiaj z nim, powiedz że nie chciałabyś żeby ktoś inny się o tym dowiedział. Na pewno się nie zbłaźnisz, bo będzie to dla niego pierwsze takie odczucie, więc na pewno mu się spodoba 🙂 Przemyśl czy chcesz tego, bo jeśli zrobisz to raz to na tym się nie skończy. Z tego co wiem to nie jest to wcale straszne, no ale wiadomo, że za pierwszym razem możesz się troszkę dławić. Jednak im częściej będziesz to robić to tym mniej będziesz miała odruchy wymiotne. Koleżanki mi mówiły, że jest to do wyćwiczenia i po jakimś czasie już dławić się nie będziesz.
    Jeszcze raz pomyśl nad tym dobrze, bo jak mówiłam: potem będzie miał ochotę na co raz więcej.

  3. Jeśli boisz się, ze zacznie rozpowiadac kolegom, to myślę ze powinniście jeszcze poczekać, az w 100% mu zaufasz. Poza tym, nic na siłę ?.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj