Źródło: Pinterest

Kusi Cię, żeby zerwać z chłopakiem przez sms? Sprawdź, dlaczego nie powinnaś tego robić!

Kończenie związku nigdy nie jest prostą sprawą, dlaczego często kusi nas, żeby iść na skróty i ułatwić to sobie. W dzisiejszym wpisie przekonamy Cię, że nie tędy droga. Sprawdź, dlaczego zrywanie przez sms to zły pomysł.

Dlaczego nie powinnaś zrywać przez sms?

Oto powody, dlaczego nie powinnaś tego robić.

#1. To dziecinne

Kończąc związek poprzez wiadomość wysłaną komórką pokazujesz swoją niedojrzałość. Wiemy, że tak jest łatwiej, ale w życiu nie raz będziesz musiała zmierzyć się z trudnymi sytuacjami, więc nie warto na siłę każdej z nich unikać. Dorośli nie rozwiązują problemów w ten sposób.

#2. Nie chciałabyś być tak potraktowana

Czasami warto postawić się na miejscu drugiej osoby. Wyobraź sobie, że to Ciebie rzuca chłopak. Być może przejdzie Ci nawet przez myśl, że wolałabyś dostać smsa, żeby on nie widział Twoich łez, jednak prędzej czy później pomyślisz również o tym, że jednak nie zostałaś potraktowana na koniec zbyt dobrze.

#3. Pokażesz chłopakowi jak niewiele dla Ciebie znaczył

Być może pod wpływem emocji masz ochotę odegrać się na chłopaku i pokazać mu, że jest dla Ciebie nikim, ale zastanów się czy po tym wszystkim co razem przeszliście, on faktycznie na to zasługuje? Chyba nie.

#4. Robisz sobie negatywną opinię

Zrywanie przez smsa źle świadczy o Tobie, ponieważ w ten sposób pokazujesz brak klasy. Plotki szybko się roznoszą, więc spodziewaj się, że Twoi znajomi dowiedzą się o tym. Jeśli zależy Ci na dobrej opinii, lepiej zrób to twarzą w twarz.

#5. Spalisz za sobą wszystkie mosty

Decydując się na zerwanie przez telefon, możesz być pewna, że już nie będzie powrotu. Pewnie na ten moment nie ma to dla Ciebie dużego znaczenia, ale nigdy nie możesz przewidzieć jak potoczy się Twoje życie. Lepiej rozstawać się w możliwie jak najlepszych relacjach.

Czytaj także: Przerwa w związku – czy to ma sens?

Dlaczego nie zrywać przez sms?

Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj