Jeśli chcesz wiedzieć, dlaczego związki się rozpadają, to w tym wpisie znajdziesz kilka powodów, które podają chłopcy.

Choć zaczynając z kimś związek wierzymy, że będzie on trwał jak najdłużej, to niestety w rzeczywistości nie zawsze tak się dzieje. Rutyna, kłótnie, zdrada… przyczyn rozstania może być naprawdę wiele, a poniżej zamieszczamy 6 wypowiedzi chłopców, którzy odważyli się zdradzić nam, dlaczego im nie wyszło w związkach.

Dlaczego związki się rozpadają?

,,Z moją byłą zaczęliśmy chodzić w 1 klasie gimnazjum i byliśmy razem prawie 3 lata. Na początku było super, ale później coraz bardziej się od siebie oddaliliśmy. Ja chciałem imprezować, ona non stop siedziała nad książkami. Teraz ona jest w jednym z lepszych liceów, a ja w zawodówce. Jak się spotkaliśmy parę miesięcy temu, to nawet nie mieliśmy o czym gadać. Tak to jest, jak się za szybko zaczyna związek. Po prostu każde z nas poszło w swoją stronę?. Konrad, 18 lat.

,,Rozstaliśmy się z Patrycją, bo była niezrównoważoną wariatką i potrafiła się na mnie obrazić za to, że odpowiedziałem cześć, mojej sąsiadce. Co ja na to poradzę, że laska jest atrakcyjna? Miałem wyjść na chama? Takich akcji było o wiele więcej. Dziewczyny, nie bądźcie chorobliwie zazdrosne, bo żadnej koleś z Wami nie wytrzyma?. Mateusz, 16 lat.

,,Pewnie mnie tu będą hejtować, ale moja ex zaczęła mieć pełno pryszczy na twarzy i plecach, ale nic z tym nie robiła. Kumple mieli ze mnie mega bekę, no i ją rzuciłem. Teraz ona wyleczyła trądzik, schudła i ma nowego chłopaka, a ja nadal nie mogę nikogo znaleźć i żałuję, że się z nią rozstałem?. Patryk, 15 lat.

,,Mój związek przestał mieć sens, bo się od siebie oddaliliśmy, zrobiło się między nami mega nudno i po prostu zabiła nas rutyna. Nie mówię, że się do tego nie przyczyniłem, ale oczekiwałem większego zaangażowania od mojej byłej?. Artur, 17 lat.

,,Anka przestała o siebie dbać. Najczęściej widzieliśmy się u niej, więc nie chciało jej się nawet myć włosów, nie mówiąc o makijażu, czy ubraniu ładnej bluzki. Czułem, że w ogóle przestała się starać, a chyba każdy chłopak chce mieć ładną, zadbaną dziewczynę”. Kacper, 15 lat.

,,Dwóch moich kumpli się rozstało, bo laski ciągle miały o coś fochy. Ja mojej powiedziałem, że jak też tak będzie odwalać, to się pożegnamy i na razie się na szczęście pilnuje?. Grzesiek, 18 lat.

Polecamy: Jak pokochać na nowo chłopaka?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj