Twoje uczucie do chłopaka się wypaliło? W tym wpisie dowiesz się, jak pokochać go na nowo.

W większości związków prędzej czy później przychodzi taki moment, kiedy uczucia nieco stygną. Może, choć nie musi, przerodzić się to w kryzys. Pozostawienie spraw samym sobie może doprowadzić do rozpadu związku, dlatego trzeba zrobić wszystko, żeby rozbudzić uśpione uczucia. W tym wpisie podpowiemy Ci, jak na nowo pokochać chłopaka.

Rozwiąż wpierw wszystkie problemy. Twoje osłabienie uczuć może wynikać z problemów, jakie przechodzicie. Dopóki ich nie rozwiążesz i nie wyjaśnisz sobie wszystkiego z chłopakiem, będziesz odczuwać do niego żal, który może przeszkodzić Ci w odbudowaniu uczuć.

Przypomnij sobie początki Waszego związku. Na początku w każdym związku jest pięknie i kolorowo, są motyle w brzuchu i uczucie euforii. Jeśli uda Ci się przypomnieć sobie ten stan zakochania, to całkiem możliwe, że te uczucia na nowo się w Tobie rozbudzą i pokochasz na nowo swojego chłopaka.

Zmień coś w swoim życiu. Czasami, gdy dopada nas kryzys, zaczynamy odczuwać wielką potrzebę zmian. Zamiast wymieniać partnera, spróbuj zaspokoić tę pokusę czymś innym – nową fryzurą, kolorem włosów, wymianą garderoby czy znalezieniem nowego hobby. Oczywiście nie chodzi o to, aby na siłę tkwić w związku, który nie daje satysfakcji, ale możliwe, że wszystko da się jeszcze naprawić, a zmiany nie muszą wywracać Twojego życia do góry nogami.

Skup się na pozytywnych cechach swojego chłopaka. Często im dłużej jesteśmy w związku, tym większą uwagę zwracamy na wady naszej drugiej połówki. Zapominamy przy tym o zaletach i zamiast chwalić, czy komplementować, jedynie krytykujemy. W naszej podświadomości tworzymy obraz beznadziejnego partnera, a przecież tak nie jest. Zrób test i zacznij chwalić swojego chłopaka – jeśli poczuje się on podziwiany, to jego zacznie się starać, żeby być jeszcze lepszym.

Wyjdź z inicjatywą. Nic się samo nie wydarzy – jeśli chcesz, aby w Waszym związku znowu zrobiło się gorąco, postaraj się, żeby tak właśnie było. Zaproponuj randkę, podrywaj swojego chłopaka i flirtuj z nim! Pamiętaj też o dotyku, choćby poprzez przytulenie, czy głaskanie. To działa!

Czytaj także: Sygnały, że jesteś dla niego najważniejsza

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj