Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl  Emmy Roberts.

Emma Roberts urodziła się 10 lutego 1991 roku w Nowym Jorku. Jest aktorką, piosenkarką i projektantką mody. Znana głównie z roli z serialu Nieidealna, grała również w wielu filmach, takich jak: Sztuka dorastania, Krzyk 4, Walentynki, Hotel dla psów, Odlot, American Hooror Story i wiele innych. Jej ciotką jest Julia Roberts i to właśnie dzięki niej, Emma zakochała się w aktorstwie. Emma została twarzą marki Nautrogena, a ponadto została wielokrotnie nominowana do nagrody Teen Vouge jako najlepiej ubrana gwiazda.

Ewolucja stylu Emmy Roberts

Ewolucja stylu Emmy Roberts

W latach 2004-2007, podczas kręcenia serialu Nieidealna, Emma miała 13-16 lat, a jej styl ubierania się, nie różnił się niczym od zwykłych nastolatek. Aktorka często zakładała jeansy lub dziewczęce sukienki na premiery. Gwiazda lubiła zakładać wiszące kolczyki i najczęściej występowała w rozpuszczonych włosach lub niedbałym koku.

Ewolucja stylu Emmy Roberts

Kolejne lata to czas eksperymentowania z kolorem włosów. Emma początkowo rozjaśniła włosy, by następnie stopniowo zacząć je przyciemniać, kończąc na kolorze czarnym.

Ewolucja stylu Emmy Roberts

W roku 2011 aktorka na całe szczęście wróciła do jasnego koloru włosów. Jeżeli chodzi o stylizacje, to najczęściej stawiała na klasykę i wybierała stylizacje w biało-czarnych kolorach. Trzeba przyznać, że nominacje do nagrody Teen Vouge dla najlepiej ubranej gwiazdy były w pełni zasłużone, gdyż aktorka na każdym wielkim wyjściu wyglądała perfekcyjnie.

Ewolucja stylu Emmy Roberts

Od paru lat, coraz częściej możemy oglądać Emmę także w bardziej kolorowych stylizacjach. Mamy wrażenie, że bez względu na to, co gwiazda ubrałaby na siebie, to i tak będzie wyglądać dobrze.

Ewolucja stylu Emmy Roberts

Na co dzień Emma ubiera się młodzieżowo, choć czasem możemy oglądać ją również w eleganckich zestawach. Gwiazda często chowa się za okularami przeciwsłonecznymi. Ciężko określić jej styl, gdyż Roberts, jak na prawdziwą kobietę przystało, jest zmienna 🙂 Czasami zakłada spodnie i wygodne trampki, a innym razem sukienkę i szpilki. Nam podoba się w każdym wydaniu, a Wam?

Ewolucja stylu Emmy Roberts

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Emma_Roberts || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj