Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Kendall Jenner.

Kendall Nicole Jenner urodziła się 3 listopada 1995 w Los Angeles. Amerykańska modelka i celebrytka, znana głównie z udziału w rodzinnym reality show Z kamerą u Kardashianów. Kendall ma dwa lata młodszą siostrę – Kylie oraz 3 starsze siostry przyrodnie (Kim, Kloe oraz Kourtney). Ponadto ma jeszcze starszego przyrodniego brata Roba oraz czwórkę przyrodniego rodzeństwa ze strony swojego ojca (matki?) – Caitlyn Jenner (dawniej Bruce Jenner).

Ewolucja stylu Kendall Jenner

Celebrytka zaczęła pojawiać się w mediach w roku 2007, czyli w wieku 12 lat. Swój pierwszy, profesjonalny występ jako modelka, Kendall zaliczyła podczas sesji dla magazynu Paper w roku 2010. Kendall miała wtedy długie, ciemnobrązowe włosy i ubierała się jak typowa nastolatka. Na wielkie wyjścia wybierała proste, młodzieżowe sukienki, natomiast na co dzień można było ją oglądać w kombinezonach lub krótkich szortach i koszulkach.

Ewolucja stylu Kendall Jenner

Jenner poza czerwonym dywanem starała się nie rzucać w oczy (choć w jej przypadku jest to właściwie niemożliwe, gdyż paparazzi nie odstępowali i nadal nie odstępują jej na krok). Najczęściej można ją było oglądać w czarnych, podkreślających zgrabne nogi, spodniach i luźnych topach. Oczywiście (jak na prawdziwą celebrytkę przystało), rzadko kiedy pokazywała się bez okularów przeciwsłonecznych.

Ewolucja stylu Kendall Jenner

Choć Kendall uważana była od zawsze za tą najskromniejszą i najmniej rzucającą się w oczy z sióstr, to kilka jej stylizacji wywołało prawdziwą burzę i sprawiło, że oczy całego świata były skierowane w jej stronę.

Ewolucja stylu Kendall Jenner

Co myślicie o stylu Kendall? Podoba Wam się czy wolicie wygląd Kylie?

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kendall_Jenner || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj