Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Lindsay Lohan.

Lindsay Morgan Lohan (pseudonim Linds lub LiLo) urodziła się 2.07.1986 roku w Nowym Jorku. Amerykańska aktorka i wokalistka zyskała sławę dzięki podwójnej roli w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom, w którym zagrała w 1998 roku. W wieku trzech lat wystąpiła w reklamie marki Ford, a następnie pojawiała się jeszcze w wielu spotach. Gwiazdę możecie kojarzyć również z wielu innych, znanych filmów (w których zagrała później), między innymi: Zakręcony piątek (2003), Wredne dziewczyny (2004) czy Garbi – superbryka (2005). Lohan wydała również 2 płyty, dzięki współpracy z wytwórnią płytową Casablanca Records.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Choć Lindsay odniosła sukces i zyskała światową sławę, prywatnie nie układało jej się najlepiej. Liczne związki (w tym jeden z kobietą), uzależnienie od alkoholu i (być może) od narkotyków, odwyk, a nawet wyrok skazujący na 90 dni więzienia!

Gwiazda w momencie zagrania w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom, miała zaledwie 12 lat, więc trudno oceniać jej styl. Dodajemy jednak zdjęcie z tamtego okresu, bo wyglądała naprawdę przesłodko 🙂

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

W roku 2003 aktorka postawiła na rudy kolor włosów, który pasował do jej karnacji. Gwiazda delikatnie podkreślała oczy oraz usta i zaczęła się opalać, by zamaskować piegi.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

W kolejnym roku gwiazda przyciemniła włosy i zaczęła nieco mocniej podkreślać oczy. Jeżeli chodzi o jej styl ubierania się to był on typowy dla nastolatki: jeansy, top, bransoletki i duże kolczyki. Aktorka praktycznie zawsze nosiła rozpuszczone włosy.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

W 2005 roku Lindsay przefarbowała włosy na blond (kto jej to doradził?). Naszym zdaniem wyglądała wtedy… blado. Zdecydowanie nie powinna też nosić grzywki. Jeżeli chodzi o stylizacje to również jesteśmy na nie.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Kolejny rok, kolejne zmiany. Lohan postawiła na czerń, zarówno na głowie, jak i w garderobie. Oprócz tego, mogliśmy oglądać ją również i innych, klasycznych barwach. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie wyglądała naprawdę dobrze.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Aktorka zdecydowanie nie mogła podjąć decyzji, w jakim kolorze włosów czuje się najlepiej 🙂 To samo tyczy się przedziałka. Na ostatnim zdjęciu (2010) widzimy już, że gwiazda pomału przestawała przypominać samą siebie.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Zmian rysów twarzy ciąg dalszy. Choć na czerwonym dywanie Lindsay błyszczała, to nawet gruba warstwa makijażu nie dała rady ukryć skutków uzależnienia od używek (szczególnie widać to na pierwszym zdjęciu). Twarz Lohan zmieniła się nie do poznania.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Choć kreacje gwiazdy były przepiękne, ciężko było oderwać wzrok od jej twarzy. Matka natura nie mogła być aż tak okrutna. Z pewnością miała powiększone usta i wstrzyknięty botoks. Czy coś jeszcze? Tego nie wiemy. Gwiazda wygląda na dużo starszą i aż ciężko uwierzyć w to, że na poniższych zdjęciach miała 26-29 lat.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Lindsay 2017 vs Lindsay 2003. Poznajcie?

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Co myślicie o ewolucji stylu aktorki? Podobają Wam się te zmiany?

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lindsay_Lohan || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj