Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Lindsay Lohan.

Lindsay Morgan Lohan (pseudonim Linds lub LiLo) urodziła się 2.07.1986 roku w Nowym Jorku. Amerykańska aktorka i wokalistka zyskała sławę dzięki podwójnej roli w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom, w którym zagrała w 1998 roku. W wieku trzech lat wystąpiła w reklamie marki Ford, a następnie pojawiała się jeszcze w wielu spotach. Gwiazdę możecie kojarzyć również z wielu innych, znanych filmów (w których zagrała później), między innymi: Zakręcony piątek (2003), Wredne dziewczyny (2004) czy Garbi – superbryka (2005). Lohan wydała również 2 płyty, dzięki współpracy z wytwórnią płytową Casablanca Records.

Choć Lindsay odniosła sukces i zyskała światową sławę, prywatnie nie układało jej się najlepiej. Liczne związki (w tym jeden z kobietą), uzależnienie od alkoholu i (być może) od narkotyków, odwyk, a nawet wyrok skazujący na 90 dni więzienia!

Gwiazda w momencie zagrania w filmie Nie wierzcie bliźniaczkom, miała zaledwie 12 lat, więc trudno oceniać jej styl. Dodajemy jednak zdjęcie z tamtego okresu, bo wyglądała naprawdę przesłodko 🙂

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

W roku 2003 aktorka postawiła na rudy kolor włosów, który pasował do jej karnacji. Gwiazda delikatnie podkreślała oczy oraz usta i zaczęła się opalać, by zamaskować piegi.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

W kolejnym roku gwiazda przyciemniła włosy i zaczęła nieco mocniej podkreślać oczy. Jeżeli chodzi o jej styl ubierania się to był on typowy dla nastolatki: jeansy, top, bransoletki i duże kolczyki. Aktorka praktycznie zawsze nosiła rozpuszczone włosy.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

W 2005 roku Lindsay przefarbowała włosy na blond (kto jej to doradził?). Naszym zdaniem wyglądała wtedy… blado. Zdecydowanie nie powinna też nosić grzywki. Jeżeli chodzi o stylizacje to również jesteśmy na nie.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Kolejny rok, kolejne zmiany. Lohan postawiła na czerń, zarówno na głowie, jak i w garderobie. Oprócz tego, mogliśmy oglądać ją również i innych, klasycznych barwach. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie wyglądała naprawdę dobrze.

Ewolucja stylu Lindsay Lohan

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here