Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Maddie Ziegler.

Maddie Ziegler tak naprawdę nazywa się Madison Nicole Ziegler i urodziła się 30 września 2002 roku w Pensylwanii. Ma polskie, niemiecki i włoskie korzenie. Jest amerykańską tancerką, piosenkarką i modelką, znaną z teledysków Sia, m.in ,,Chanderlier” oraz ,,Elastic heart„. W latach 2011-2016 (miała wtedy 8 lat) wzięła udział w reality show ,,Lifetime Dance Moms„, ale prawdziwą sławę przyniosła jej właśnie współpraca z piosenkarką Sia.

Ewolucja stylu Maddie Ziegler

Ziegler brała także udział w pokazach dla takich marek, jak: Ralph Lauren, Capezio czy Target, była twarzą marki Clean&Clear, a magazyn Time umieścił ją na liście 30 najbardziej wpływowych nastolatków w roku 2015 i 2016.

Jej pamiętnik wydany w 2017 roku pod nazwą The Maddie Diaries znalazł się na liście bestsellerów New York Times’a.

Maddie miała zaledwie 8 lat, gdy zaczęła brać udział w reality show ,,Lifetime Dance Moms”. Jej stylizacje sceniczne można opisać dwoma słowami: kolory i brokat.
Ewolucja stylu Maddie Ziegler

W kolejnych latach styl Maddie nieco się zmieniał, choć gwiazda nadal miała słabość do jaskrawych barw. Ziegler zaczęła się delikatnie malować i zapuściła włosy.
Ewolucja stylu Maddie Ziegler

Maddie na naszych oczach wyrasta na piękną, młodą kobietę. Jej stylizacje na wielkie wyjścia stają się coraz bardziej dojrzałe, choć na co dzień tancerka preferuje luźny, młodzieżowy styl i najczęściej wybiera jeansy oraz luźny T-shirt.

Co myślicie o stylu Maddie? Podoba Wam się? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://en.wikipedia.org/wiki/Maddie_Ziegler || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj