Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Margaret.

Margaret tak naprawdę nazywa się Małgorzata Jamroży i urodziła się 30 czerwca 1991 roku w Stargardzie Szczecińskim. Z wykształcenia jest projektantką mody, chociaż sławę przyniosła jej muzyka (gwiazda śpiewa, a także sama pisze sobie teksty).

Ewolucja stylu Margaret

Debiutancki singiel Margaret zajął 3 miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się piosenek w Polsce w 2013 roku. Utwór ,,Thank You Very Much” był notowany także na listach przebojów w Niemczech, Austrii i we Włoszech. Jej kolejne utwory, m.in. ,,Heartbeat„, ,,Cool Me Down” czy ,,Elephant” również stały się wielkimi hitami.

Piosenkarka zdobyła wiele nagród, takich jak: Eska Music Awards, MTV Europe Music Awards, Kids? Choice Awards czy SuperJedynki.

Margaret słynie z nietuzinkowych stylizacji, które zawsze rzucają się oczy i robią furorę. Elementy jej stylizacji na pierwszy rzut oka nie zawsze do siebie pasują, jednak kiedy przyjrzymy się bliżej, widzimy, że wszystko zostało dokładnie przemyślane.

Ewolucja stylu Margaret

Margaret można lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że umie zwrócić na siebie uwagę i sprawić, by było o niej głośno. Na początku swojej kariery, gwiazda stawiała na klasyczne kolory, jednak w kolejnych latach mogliśmy obserwować, że piosenkarka polubiła się z barwnymi stylizacjami.

Ewolucja stylu Margaret

Ciężko opisać ewolucję stylu Margaret, gdyż jej każdy jej zestaw jest jakby z innej bajki. Widać, że gwiazda lubi bawić się modą i pokazywać w nowych odsłonach.

Ewolucja stylu Margaret

Co myślicie o stylu Margaret? Podoba Wam się? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Margaret_(piosenkarka) || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj