Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Mariny.

Marina Łuczenko-Szczęsna, znana bardziej jako MaRina urodziła się 3 lipca 1989 roku w Winnicy. Gwiazda urodziła się na terytorium dzisiejszej Ukrainy, a w wieku 2 lat wyemigrowała wraz z rodziną do Polski i zamieszkała w Stalowej Woli.

Ewolucja stylu Mariny

MaRinę mogliśmy oglądać m.in. w Szansie na sukces, Drodze do Gwiazd, Tańcu z gwiazdami oraz serialu 39 i pół. Gwiazda otrzymała wiele nagród oraz nominacji do prestiżowych nagród muzycznych. Prywatnie była związana z Wojciechem ,,Łozo” Łozowskim (Afromental), Łukaszem ,,Mrozu” Mrozowskim, a od maja 2016 roku jest żoną Wojciecha Szczęsnego.

Piosenkarka na początku swojej kariery farbowała włosy na czarno i stawiała na delikatny makeup. Jej stylizacje były proste, młodzieżowe i nie wyróżniały się niczym szczególnym.

Ewolucja stylu Mariny

Już rok później mogliśmy zaobserwować pierwsze zmiany. Co prawda gwiazda nadal miała ciemne włosy i stawiała jedynie na podkreślanie oczu eyelinerem, ale jej styl zmienił się na bardziej wyrazisty. Marina zaczęła ubierać się w nieco rockowym stylu, choć fani rock pewnie poczuli się oburzeni tym stwierdzeniem 🙂

Ewolucja stylu Mariny

W 2011 roku MaRina rozjaśniła nieco włosy i zmieniła styl na nieco bardziej dojrzały. Zrezygnowała z krzykliwych kolorów na rzecz klasycznych odcieni.

Ewolucja stylu Mariny

Choć Marina nadal lubiła od czasu do czasu pokazać się w młodzieżowych stylizacjach, to jednak w kolejnych latach coraz częściej mogliśmy ją oglądać w seksownych outfitach, czyli sukienkach i kombinezonach podkreślających jej atuty. Gwiazda zdecydowała się też na miodowe refleksy we włosach, które naszym zdaniem bardzo jej pasowały.

Ewolucja stylu Mariny

Piosenkarka od paru lat ma ciemnobrązowe włosy z jasnymi refleksami, które najczęściej nosi kręcone. Widać, że gwiazda lubi śledzić nowinki modowe i bez względu na to, czy pojawia się na ściance, czy idzie na spacer, wygląda jak milion dolarów. Nie bez znaczenia jest pewnie fakt, że po ślubie ma większe możliwości finansowe, by dobrze wyglądać, ale jak to mawiają, kto bogatemu zabroni 🙂

Ewolucja stylu Mariny

Podoba Wam się styl MaRiny? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Marina_%C5%81uczenko-Szcz%C4%99sna || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj