Chciałabyś poznać latem jakiegoś fajnego chłopaka? W tym wpisie podpowiemy Ci, gdzie możesz takiego spotkać.

Lato sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Mamy więcej wolnego czasu i mniej obowiązków. Nic więc dziwnego, że chcemy trochę poflirtować lub kogoś poderwać i stworzyć z nim związek. Okazji do poznawania chłopców nie brakuje, trzeba jedynie dobrze się rozejrzeć. Jeśli nie masz pomysłu, gdzie szukać chłopców, to w tym wpisie znajdziesz kilka propozycji.

Gdzie poznać chłopaka latem?

Oczywiście wiele zależy od Twojego miejsca zamieszkania. Jeśli w okolicy znajduje się jezioro lub basen to oczywiście tam powinnaś rozpocząć swoje poszukiwania. Słońce i wysokie temperatury przyciągają wszystkich nad wodę, więc nie powinnaś mieć problemu, żeby właśnie tam kogoś spotkać. Jeśli w Twojej miejscowości organizowane są jakieś atrakcje, to tam również warto się wybrać. Przykładem mogą być:

  • Kino letnie;
  • Koncerty;
  • Różnego rodzaju pokazy;
  • Warsztaty.

Być może w Twojej miejscowości nie ma jeziora ani basenu, za to są inne miejsca, które przyciągają sporo osób. Mamy tu na myśli, np. starówkę czy brzeg rzeki, plac lub park. Warto odwiedzić te miejsca i sprawdzić, czy można tam poznać kogoś nowego.

W razie brzydkiej pogody, można wybrać się do centrum handlowego lub pizzerii, choć wiadomo, że w takich miejscach trudniej jest kogoś poznać, chyba że mamy w sobie tyle odwagi by po prostu podjeść do nieznajomego i rozpocząć rozmowę.

Miejscem, gdzie można spotkać dużo osób są również dyskoteki, jednak nie każdy może się na nie dostać. Najczęściej wstęp do klubów jest możliwy po ukończeniu 18 lub 21 lat, choć zdarzają się imprezy, na które mogą wejść 16-latki. Pod dyskotekami często kręci się też sporo osób, jednak wieczorami może tam być niebezpiecznie, dlatego odradzamy takie miejsca.

Gdzie Waszym zdaniem można jeszcze poznać chłopaka latem? Piszcie w komentarzach!

Gdzie poznać chłopaka latem?Źródło zdjęć: http://favim.com

4 KOMENTARZE

  1. Free hugs, w ten sposób osobiście poznałam masę ludzi na koncertach….. I przy okazji można się poprzytulać 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj