Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Barana!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Barana!

Horoskop miłosny: Baran

Walcz o swoje, nie pozwól uciec miłości. Jowisz i Saturn nadadzą wagi wszystkiemu, co robisz. Miłosne plany staną się bardziej odważne i zaskakujące. Chętnie zajmiesz się tym, na co dotychczas brakowało ci czasu lub odwagi. Poczujesz się atrakcyjny, wyjątkowy i podziwiany. Uran wciąż przebywa w twoim znaku zodiaku i dodaje ci sił, wigoru i poczucia, że wszystko jest możliwe.

Przychylne Ci znaki

Daj szansę dystyngowanej Wadze, razem zawojujecie cały świat. Na tych samym falach nadawać będziesz z Lwami i Strzelcami. Miłosne sekrety najlepiej powierz dyskretnym Koziorożcom lub romantycznym Rybom. Nie ufaj Rakowi, który zbyt natarczywie będzie chciał zdobyć twoje względy.

Dla singli

Potrzebujesz odmiany i rób wszystko, aby żadna randka nie była taka sama. Szukaj niezwykłych znajomości i oryginalnych miejsc na randki. Twoja inwencja i energia zachwyci niejednego, masz więc w tym roku szansę na wiele udanych randek w ciemno. Poczujesz się lepiej i chętnie umówisz się z kimś niezwykłym. Od wielkich słów i dozgonnych deklaracji trzymać się będziesz z daleka, ale okazji do dobrej zabawy nie zabraknie. Wiosna sprzyja erotycznych podbojom i eksperymentom w sypialni. Najbardziej namiętne chwile przeżyjesz, kiedy sprzyja ci planeta miłości Wenus: 1-23.01, 5.04-29.04, 12.07-5.08, 30.08-23.9 i 18.10-12.11. Wtedy też możesz spotkać kogoś, kto zawładnie twoim sercem. Jesienią warto podejmować poważne decyzje. Masz szansę spotkać osobę, u boku której zechcesz spędzić życie.

Dla związku

W tym roku odkryjesz, że tak naprawdę czujesz się szczęśliwy i spokojny. Dobrze wam zrobi wspólny wyjazd w wakacje, choćby tylko na weekend na działkę! Nie zabierajcie jednak przyjaciół, a dzieci tym razem zostawcie u teściów. Poświęćcie sobie więcej czasu i troski, a nie będziecie żałować. Na wyjeździe odprężysz się i nabierzesz nowych sił do życia. Jesienią twoja pomoc i rady będą bezcenne, dzięki nim zdobędziesz sojusznika w kimś z rodziny partnera. Warto od września podejmować ważne partnerskie decyzje.

 Czytaj także: Horoskop miłosny: Ryby

 

Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj