Źródło: Favim

Sprawdź, co Cię czeka w tym roku. Z kim jest szansa na miłość, a kogo lepiej unikać? Przeczytaj horoskop dla Skorpiona!

Jesteś ciekawa co Cię czeka w miłości w tym roku? Sprawdź nasz horoskop dla Skorpiona!

Horoskop mosny: Skorpion

Neptun pomoże ci nawiązać niezwykłą znajomość, która zmieni twoje życie. Jeżeli masz już partnera, wprowadzisz w wasze wspólne życie więcej porządku i stabilizacji. Planety sprzyjają stabilizacji uczuciowej i poważnym partnerskim decyzjom. Staniesz się odpowiedzialny i bardziej zdecydowany w miłości. Jowisz wciąż zapewni ci pomoc przyjaciół i najbliższego otoczenia w szukaniu osobistego szczęścia. Zasługujesz wreszcie na to, żeby ktoś cię docenił.

Przychylne Ci znaki

Bądź dobrej myśli, pokrewne ci dusze spod znaku Raka, Ryb i Byka będą dobrymi kandydatami na stałego partnera. Flirt z Bykiem lub Koziorożcem może odmienić twoje życie, nie tylko erotyczne. Uwierz w szczere intencje osoby spod znaku Panny. Unikaj Strzelców, które wciąż krytykują twoje pomysły.

Dla singli

W miłości będziesz potrzebować bliskości, ciepła i zrozumienia, a także domowego gniazdka. Aby stworzyć satysfakcjonujący związek, musisz mieć akceptację rodziny i poczucie, że jesteście sobie przeznaczeni. Daj sobie pomóc, nie chowaj w tajemnicy informacji o tym, z kim się spotykasz. Przyjmij zaproszenia i posłuchaj rad życzliwych przyjaciół, którzy swatają cię z kimś atrakcyjnym i miłym. W pierwszej połowie roku okaż przyjaźń i zainteresowanie tym, którzy na to zasługują, a na pewno tego nie pożałujesz. Mars w twoim znaku zodiaku od 3.01 do 5.03 oraz od 27.05 do 2.08 zapewni ci energię do romansów i erotycznych szaleństw. W drugiej połowie roku masz szansę na spotkanie poważnego partnera lub stabilizację w nowym związku.

Dla związku

Nabierz dystansu do tego, co było w poprzednich dwóch latach, kiedy obowiązkowy Saturn przemierzał twój znak zodiaku. Nie wracaj do trudnej przeszłości, nie wyrzucaj partnerowi błędów czy trudnych słów. Zacznijcie wszystko od nowa, a Wenus i Jowisz wszystko wam wynagrodzą. Całe pierwsze półrocze sprzyja rozkwitowi uczuć, ale powinieneś dbać, aby wasze wspólne plany były realne. Nie wymagaj od partnera więcej niż od siebie, dostrzeż jego potrzeby i zapytaj o zdanie podczas podejmowania ważnych decyzji. Jesienią spodziewaj się udanych imprez rodzinnych.

Czytaj także: Horoskop miłosny: Waga

Horoskop na wesoło

Źródło tekstu: http://czary.pl/horoskopy/milosny/horoskop02m.php

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj