Źródło: Pinterest

Sprawdź, jak powinno wyglądać Twoje zdjęcie profilowe, aby było idealne.

Nie od dziś wiadomo, że dla większości z nas, najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Szukając miłości w sieci, przede wszystkim zwracamy uwagę na wygląd, a dopiero później na charakter. Jakie więc powinno być, nasze idealne zdjęcie profilowe? Przekonaj się!

Idealne zdjęcie profilowe – jak powinno wyglądać?

Zadbaj o siebie. To oczywiste, że na zdjęciu chcemy wyglądać jak najlepiej, dlatego umyte i ułożone włosy, makijaż podkreślający urodę i ładny strój, to podstawa. Czy warto jednak stylizować się na idealną? Na to pytanie musisz sobie sama odpowiedzieć. Na przerobionym zdjęciu nie jesteś prawdziwa Ty, co więcej, podczas spotkania na żywo, chłopak może poczuć się oszukany, że nie wyglądasz w rzeczywistości tak, jak na zdjęciach.

Uśmiechnij się! Chłopcy lubią dziewczyny, które są pozytywnie nastawione do życia.

Nie ukrywaj nic na siłę. Nie należysz do najszczuplejszych? Dodawanie zdjęć samej twarzy, nie jest oszustwem, jednak jeśli na Twoim profilu znajdują się tylko i wyłącznie fotki samej buzi, chłopak może uznać, że go oszukałaś. Co z tego, że zgodzi się na spotkanie, jeśli kolejnego już nie będzie? Oczywiście, liczy się również charakter, a jeśli on zwraca uwagę tylko na wygląd, to nie jest Ciebie wart, ale czy nie prościej byłoby po prostu od razu pokazać się w całości?

Kilka sztuczek, jak wyglądać nieco szczuplej na zdjęciach:

  • Unieś głowę wyżej, aby nie mieć drugiego podbródka;
  • Połóż jedną rękę na talii, szczególnie jeśli masz na sobie luźną bluzkę lub sukienkę – podkreślisz w ten sposób wcięcie;
  • Ustaw jedną nogę przed drugą, aby optycznie wydały się dłuższe i szczuplejsze;
  • Wymodeluj swoją sylwetkę odpowiednim strojem, maskując wady i podkreślając atuty.

W ten sposób będziesz wyglądać nieco szczuplej, ale jednocześnie nikt nie będzie mógł Ci zarzucić, że oszukujesz, przerabiając swoje zdjęcia.

Większość osób wygląda korzystniej, eksponując swój lewy profil twarzy. Sprawdź, czy również należysz do tego grona.

Unikaj robienia ,,dziubka”. Osoby z dziubkiem na profilowym, są odbierane jako mniej inteligentne niż te, które po prostu uśmiechają się do zdjęć.

Czytaj także: Jak uwierzyć w siebie?

Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj