czego nie powinieneś mówić dziewczynie!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/844213892635435473/

Sprawdź, jakie męskie imiona podobają się dziewczynom.

Wielu chłopaków zastanawia się nad tym, czy ich imię spodoba się dziewczynom. Poniżej przedstawiamy listę najładniejszych imion, które wskazały dziewczyny. Oprócz tego dodałyśmy też krótkie opisy znaczenia tych imion. Pamiętajcie, że wiele osób nie zwraca uwagi na imię swojej potencjalnej miłości, tylko na charakter czy uśmiech ?

Imiona chłopaków, które podobają się dziewczynom #1

#1. Filip – jest chłopakiem wrażliwym, który zawsze chętnie pomoże swoim przyjaciołom. Jest energiczny oraz wysportowany, a przy tym jest duszą towarzystwa i lubi imprezy. Nie jest podatny na wpływy innych osób, ale z chęcią wysłucha rad innych ludzi. Ciężko pracuje, dzięki czemu najczęściej osiąga sukces. Odnajduje się w roli kochanka, ale też dobrego męża. Jest romantyczny, a jego wybranka będzie mogła liczyć na pyszne kolacje oraz porządek w domu.

#2. Adrian – jest opanowanym, cierpliwym i spokojnym flegmatykiem. Dokładny w tym co robi, zawsze zastanawia się kilkukrotnie zanim podejmie jakąś decyzję. Jest osobą obiektywną, która nie ulega wpływom innych ludzi. Ma niewielu przyjaciół, ale za to bardzo bliskich. Raczej nie lubi głośnych imprez, ale jego przyszła partnerka powinna lubić zaszaleć. Powinna mieć również takie samo zdanie co Adrian i wspierać go w jego decyzjach.

#3. Patryk – to rozsądny myśliciel, który zna swoją wartość i ma świadomość swojej wiedzy. Jest osobą aktywną, która kocha podróżować, a przy tym jest również bardzo towarzyski i lubi spędzać czas z przyjaciółmi. Nie lubi kiedy ktoś jest zbyt nachalny. W sprawach miłosnych jest tradycjonalistą i szuka partnerki, która odda mu się i pokocha go całym sercem.

#4. Nikodem – jest upartym chłopakiem, który zawzięcie dąży do celu. Interesuje się światem kosmicznym i bywa wyśmiewany przez rówieśników, ale jest za to ambitny i wytrwały, w tym co robi. Lubi rozwijać swoją wiedzę. Cieszy się zainteresowaniem płci przeciwnej, a jego partnerka musi czuć do niego więcej, niż on sam jest w stanie jej zaoferować.

#5. Arek – jest chętnym do pomocy ekstrawertykiem, który lubi od czasu do czasu pobyć sam ze sobą i swoimi myślami. Zdarza mu również ponarzekać, ale nie widzi w tym złych rzeczy. Jest typem partnera prawie idealnego (bo przecież ideały nie istnieją :)), ponieważ będzie pomagał w swojej żonie i będzie obecnym ojcem w życiu swoich dzieciaków.

#6. Szymon – jest tajemniczy oraz bardzo pamiętliwy, dlatego lepiej mu nie podpadać. Jest typem bardzo poważnego chłopaka, przez co bywa, że zanudza innych. Jest raczej duszą introwertyczną, która dodatkowo jest bardzo cierpliwa oraz zorganizowana. Zazwyczaj nie okazuje swoich uczuć i nawet gdy kocha, ciężko jest to odczuć.

#7. Mateusz – jest chłopakiem odpowiedzialnym i zawsze skłonnym do pomocy innym. To osoba bardzo konsekwentna, która zawsze dotrzymuje danego słowa. Cechuje go niezwykła upartość. Woli prawdziwe, długie związki niż przelotne romanse. Ceni sobie szczerość i zaufanie u swojej partnerki. Będzie perfekcyjnym ojcem oraz mężem.

#8. Krystian – jest osobą, która ma swoje zdanie i wie czego chce. Nie jest osobą, dla której najważniejsza jest kariera zawodowa. Ceni sobie szczerość u innych ludzi. Jeśli wie, że coś lub ktoś jest czegoś wart, to będzie o to walczył. Jego przyszła partnerka powinna być opiekuńcza.

#9. Mikołaj – jest ambitny i zawsze dąży do postawionego sobie celu. Z natury to nieśmiały chłopak, który dodatkowo może pochwalić się niebywałą inteligencją. Bywa szorstki w kontaktach z innymi ludźmi i nie okazuje swoich uczuć. Najważniejsza dla niego jest rodzina, a przyszła żona będzie dostawała od niego ogromne wsparcie.

#10. Tomek – jest chłopakiem bardzo inteligentnym, który uwielbia poznawać nowych ludzi. Jest również osobą, która zdobywa sukcesy, a mimo tego nie obnosi się tym przed innymi. Często ma problemy z odnalezieniem się wśród innych osób, ale bardzo im ufa. Jego partnerka powinna być mu wierna, ponieważ nie wybaczy on jej zdrady. Dla żony i dzieci będzie idealnym mężczyzną, który będzie dbał o rodzinę.

Kolejność imion jest przypadkowa. Jeśli znalazłeś tutaj swoje imię to pochwal się w komentarzu. Czy na prawdę dziewczyny przywiązują dużą wagę do imion swoich przyszłych lub teraźniejszych wybranków? Daj znać w komentarzu, co o tym myślisz!

Czytaj także: 7 pranków, których lepiej nie próbować na swojej dziewczynie

Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/606086062337644441/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj