Różne zainteresowania w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/648518415076692341

Nie chcesz zdenerwować swojej drugiej połówki? W takim razie lepiej nie rób jej tych pranków?

Nie ma nic gorszego od gniewu ukochanej dziewczyny. Jest wtedy obrażona i potrafi nie odzywać się godzinami. Aby uniknąć takich sytuacji, musisz naprawdę uważać i wiedzieć, gdzie jest granica żartu. Poniżej przedstawiamy przykładowe pranki, których nie powinieneś próbować na swojej dziewczynie.

Pranki, których lepiej nie próbować na swojej dziewczynie

#1. Udawanie zerwania

Ani chłopcy, ani dziewczyny nie chcieliby nawet przez chwilę czuć, że ich związek właśnie się kończy. Zanim odegrasz scenkę, że z nią zrywasz, pomyśl czy to aby na pewno będzie śmieszne i jak Ty byś się poczuł na jej miejscu.

#2. Udawanie zdrady (np. pozostawienie dowodów w sypialni)

Taki prank może skończyć się kłótnią, a Twoja dziewczyna z pewnością będzie zrozpaczona i zawiedziona, kiedy znajdzie na Twoim łóżku czyjąś bieliznę. Jej wcale nie będzie do śmiechu, więc lepiej nie sprawdzać jej w ten sposób. Pamiętaj, że związek opiera się na zaufaniu, a w taki sposób łatwo je utracić.

#3. Zniszczenie kosmetyków (np. dodanie do szamponu farby do włosów)

Kolejna rzecz, która może bardzo zdenerwować Twoją dziewczynę, to dobranie się do jej ulubionych kosmetyków. Jeśli zamierzasz ?na żarty? zniszczyć jej ulubiony kosmetyk, który na dodatek nie należał do najtańszych, to lepiej tego nie rób. Mieszanie szamponu z farbą do włosów czy robienie dziur w opakowaniach również nie jest dobrym pomysłem. Może ucierpieć na tym jej ciało, włosy lub cera, dlatego z takimi rzeczami lepiej nie eksperymentować.

#4. Symulowany wypadek (np. mocno rozcięty palec, podbite oko)

Dość łatwo jest narysować sobie ranę czy udać, że przydarzyło Ci się coś złego. Nie powinieneś jednak żartować z takich rzeczy, gdyż są one przykre i z pewnością Twoja dziewczyna mocno by się zmartwiła.

#5. Pranki ze wszelkimi robalami

W niektórych przypadkach, takie pranki są śmieszne, gdy np. drobnego sztucznego robala położysz na jej biurko czy krzesło, jednak wielki pająk na suficie, kiedy się budzi, to już przesada. Większość dziewczyn nie lubi i brzydzi się się wszelkimi robakami czy pająkami, dlatego takie pranki nie są dla nich miłym przeżyciem?

#6. Zafarbowane ubrania

Podobnie jak z kosmetykami, dziewczyny nienawidzą kiedy ktoś niszczy ich ubrania, szczególnie te drogie czy ulubione. Jeśli zamierzasz celowo ubrudzić sukienkę swojej dziewczyny, najpierw dokładnie się upewnij, że plama nie wyjdzie zbyt duża i będzie spieralna. Inaczej płacz i foch murowany?

#7. Celowe wywoływanie zazdrości

Dziewczyny bywają o wiele bardziej zazdrosne niż chłopcy, nic więc dziwnego, że się denerwują, kiedy tylko mają ku temu powody. Staraj się pilnować, kiedy jesteś z koleżankami – unikaj raczej celowej bliskości z nimi, w obecności dziewczyny.

Jakie jeszcze pranki powinny znaleźć się na naszej liście?

Polecamy: Jak odzyskać dziewczynę?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj