Źródło: Pinterest

Rozstałeś się z dziewczyną, a teraz chciałbyś ją odzyskać? W tym wpisie dowiesz się, jak to zrobić!

Rozstanie nie zawsze jest dobrą decyzją i zdarza się, że szybko zaczynamy tego żałować. Choć zdarza się, że nie możemy liczyć na drugą szansę, to bywa też tak, że mimo popełnionego błędu, można coś jeszcze zrobić. Jeżeli rozstałeś się z dziewczyną i liczysz na to, że da się to jeszcze odkręcić, to ten wpis jest dla Ciebie!

Jak odzyskać dziewczynę?

#1. Zacznij od rozmowy

To absolutna podstawa, od której powinieneś zacząć swoje starania. Najlepiej, żeby była to rozmowa w cztery oczy, ale jeśli nie masz takiej możliwości, możesz spróbować napisać sms lub wiadomość na portalu społecznościowym.

To jak potoczy się Wasza rozmowa zależy w dużym stopniu od tego, w jakiej atmosferze się rozstaliście i jak bardzo ona czuje się zraniona. Im bardziej było spokojnie, tym większa szansa, że uda Wam się dogadać.

Zacznij od pytania o jej samopoczucie i spróbuj znaleźć jakiś powód do kontaktu. Może masz jeszcze jakąś rzecz, która należy do niej? A może byłeś niedawno w ?Waszym miejscu” i napiszesz jej o tym? Dobrym pomysłem jest sprowadzenie rozmowy na taki temat, który będzie dla niej przyjemny i przywoła miłe wspomnienia.

Postaraj się doprowadzić do spotkania. Zaproponuj kawę lub wyjście na spacer. Możesz powiedzieć, że chciałbyś porozmawiać, ale nie zdradzaj od razu wszystkich szczegółów. Prawdopodobnie to ją zaintryguje i skłoni do zobaczenia się z Tobą.

#2. Przygotuj się do spotkania

Pomyśl, o czym będziecie rozmawiać i przygotuj sobie kilka scenariuszy. Jeżeli popełniłeś jakieś błędy, to będziesz musiał przekonać swoją byłą, że wszystko sobie przemyślałeś i wyciągnąłeś z tego wnioski. Ona musi uwierzyć, że zmieniłeś się na lepsze, ale to musi być szczere! Nie udawaj, jeśli z góry wiesz, że nie zamierzasz pracować nad sobą.

Zadbaj też o swój wygląd – udowodnisz tym, że naprawdę zależy Ci na dziewczynie. Możesz kupić jej kwiatka, ale nie ma pewności, jak ona zareaguje na ten gest. Może uznać, że chcesz ją przekupić i przez to będzie negatywnie nastawiona.

#3. Przekonaj ją, dlaczego powinniście do siebie wrócić

To zadanie nie będzie proste, ponieważ będzie wymagało poruszenia niewygodnych tematów i omówienia, co poszło nie tak. Jest to jednak konieczne, abyście mogli do siebie wrócić i być razem szczęśliwi.

Odzyskanie dziewczyny nie jest proste, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Musisz się postarać i dać jej czas do namysłu, jeżeli będzie go potrzebowała.

Powodzenia!

Polecamy: 8 tekstów, które dziewczyny uwielbiają dostawać w smsach?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj