Chciałabyś być dziewczęca, bo nie podoba ci się twoje zachowanie? A może po prostu, chcesz zmienić kilka rzeczy, by wyglądać i zachowywać się inaczej? Poznaj 7 sposobów na bycie bardziej dziewczęcą.

1. Staraj się nie przeklinać, nie palić papierosów itp. Wiadomo, że nikt ci tego nie zabroni, bo może tobie takie zachowanie pasuje. Jednak przeklinanie, czy palenie papierosów nie doda ci uroku, wręcz może odpychać ludzi. Raczej nie pomoże ci to być bardziej dziewczęcą i delikatną.

2. Wygląd. Oczywiście, że nie chodzi o zmienienie się i nie bycie sobą. Bardziej o zadbanie o siebie i zwrócenie uwagi na makijaż, czy ubrania. Staraj się lekko podkreślić urodę makijażem, rozpuszczonymi lub ładnie spiętymi włosami. Zawsze staraj się mieć zadbane dłonie, paznokcie. Jeśli chodzi o ubiór, to tutaj sprawa jest bardziej indywidualna, ale myślimy, że ubrania podkreślające figurę będą idealne. Na pewno pomogą ci też sukienki, spódnice, buty na obcasach oraz obcisłe spodnie.

3. Perfumy. Potrafią przyciągnąć wiele chłopców, dzięki czemu możesz być pewniejsza siebie i czuć się lepiej. To zawsze jakiś dodatek do naszego ,,pierwszego wrażenia”.

4. Uśmiech. To kolejne zachowanie dziewczyny, która już na początku wydaje się miła, delikatna i dziewczęca. Poza tym ludzie od razu będą mieli więcej ochoty na rozmowę z tobą lub po prostu odpowiedzą ci uśmiechem. Jest to zwykła czynność, która nic nie kosztuje, a potrafi pomóc zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Czytaj dalej:

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię