Chciałabyś być dziewczęca, bo nie podoba ci się twoje zachowanie? A może po prostu, chcesz zmienić kilka rzeczy, by wyglądać i zachowywać się inaczej? Poznaj 7 sposobów na bycie bardziej dziewczęcą.

Jak być bardziej dziewczęcą?

1. Staraj się nie przeklinać, nie palić papierosów itp.

Wiadomo, że nikt ci tego nie zabroni, bo może tobie takie zachowanie pasuje. Jednak przeklinanie, czy palenie papierosów nie doda ci uroku, wręcz może odpychać ludzi. Raczej nie pomoże ci to być bardziej dziewczęcą i delikatną.

2. Wygląd

Oczywiście, że nie chodzi o zmienienie się i nie bycie sobą. Bardziej o zadbanie o siebie i zwrócenie uwagi na makijaż, czy ubrania. Staraj się lekko podkreślić urodę makijażem, rozpuszczonymi lub ładnie spiętymi włosami. Zawsze staraj się mieć zadbane dłonie, paznokcie. Jeśli chodzi o ubiór, to tutaj sprawa jest bardziej indywidualna, ale myślimy, że ubrania podkreślające figurę będą idealne. Na pewno pomogą ci też sukienki, spódnice, buty na obcasach oraz obcisłe spodnie.

3. Perfumy

Potrafią przyciągnąć wiele chłopców, dzięki czemu możesz być pewniejsza siebie i czuć się lepiej. To zawsze jakiś dodatek do naszego ,,pierwszego wrażenia”.

4. Uśmiech

To kolejne zachowanie dziewczyny, która już na początku wydaje się miła, delikatna i dziewczęca. Poza tym ludzie od razu będą mieli więcej ochoty na rozmowę z tobą lub po prostu odpowiedzą ci uśmiechem. Jest to zwykła czynność, która nic nie kosztuje, a potrafi pomóc zrobić dobre pierwsze wrażenie.

Jak być bardziej dziewczęcą?

5. Zachowanie

Nikt nie będzie przekonywał cię, byś się zmieniała, nic z tych rzeczy. Ale może warto zrezygnować z chamskiego, czy wulgarnego zachowania? Jest to często kojarzone z typowymi kolesiami, którzy zawsze o wszystko się awanturują. Nie doda ci to uroku, a sprawi, że ludzie niechętnie będą do ciebie podchodzić.

6. Ruch i głos

To takie elementy, które mogą wpływać na to, jak jesteś odbierana. Staraj się chodzić w sposób bardziej dziewczęcy, czyli np. bardziej poruszać biodrami, ale bez przesady. Możesz poćwiczyć w domu, ważne jest też, by się nie garbić i starać się chodzić prosto. Jeśli chodzi o głos, to tutaj nie wszystko zależy od nas, ale postaraj się ściszyć ton i nie krzyczeć.

7. Drobne szczegóły

Chłopcy (a przynajmniej tacy dojrzalsi umysłowo) czują się bardziej męsko, gdy wyręczają dziewczyny w różnych czynnościach. Staraj się być pewna siebie i pamiętaj, że każdy jest piękny w środku, tylko musi to sobie uświadomić i pokazywać to w codziennym życiu.

Źródło zdjęć: http://kenzas.se | http://favim.com

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj