Źródło: Pinterest

Sprawdź, jak flirtować z chłopakiem, aby oszalał na Twoim punkcie!

Flirtowanie nie jest wcale takie proste, choć są i takie dziewczyny, którym przychodzi to z łatwością. Pozostali muszą się tego nauczyć. W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek, jak flirtować z chłopakiem.

#1. Zadbaj o swój wygląd. Nie od dziś wiadomo, że chłopcy są wzrokowcami. Wybieraj dziewczęce ubrania, podkreślające Twoje atuty. Najważniejsze jest jednak to, żebyś dobrze się czuła w tym, co masz na sobie. Dobrze dobrane ciuchy sprawią, że poczujesz się pewniej.

#2. Dużo się uśmiechaj. Uśmiech to najpiękniejszy makijaż, jaki może na siebie nałożyć dziewczyna. Jeśli chcesz poderwać chłopaka to pamiętaj, żeby wyglądać na szczęśliwą. Oczywiście ważny jest też umiar – co za dużo, to nie zdrowo.

#3. Powiedz mu coś miłego. Chłopcy uwielbiają być komplementowani (tak samo jak my, dziewczyny, lubimy gdy ktoś nas doceni). Każda mistrzyni flirtu wie, że komplementy działają na chłopców jak magnes.

#4. Patrz mu w oczy. W czasie rozmowy spójrz mu głęboko w oczy i nie odwracaj wzroku przez kilka sekund. Jeśli to spojrzenie połączysz z uśmiechem, atmosfera między Wami może stać się naprawdę gorąca!

#5. Dotykaj go ,,przypadkiem?. Podczas rozmowy dotknij jego ramienia, a jeśli siedzicie naprzeciwko siebie, postaraj się, aby Wasze kolana się stykały. Chłopcy bardzo reagują na dotyk, dlatego jeśli nie będziesz nachalna, a zrobisz to dyskretnie, na pewno mu się to spodoba.

#6. Bądź pewna siebie. Chłopcy lubią dziewczyny, które wiedzą, czego chcą. Staraj się podczas flirtu nie okazywać braku pewności siebie, a jeśli on Cię skomplementuje, to zamiast opuszczać wzrok zawstydzona, podziękuj z uśmiechem.

#7. Rozmawiaj o nim. Staraj się w taki sposób pokierować rozmową, aby temat zszedł na jego osobę. Zadawaj pytania i okaż zainteresowanie, a on z pewnością będzie zadowolony. Na dodatek stosując ten prosty trik, wyślesz sygnał do jego podświadomości, że nadajecie na tych samych falach ? oboje przecież interesujecie się takim fajnym gościem? ?

#8. Odłącz się od przyjaciółek. W czasie flirtu obecność Twoich BFF jest niewskazana. Chłopak będzie czuł się niepewnie w ich obecności, a Ty zamiast skupić się na nim, będziesz myślała o koleżankach. W tym momencie liczysz się tylko Ty i on.

Czytaj także: Co robić, gdy chłopak tylko patrzy, ale nie zagaduje?

Jak flirtować z chłopakiem?

Źródło zdjęć: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj