Chłopak tylko patrzy, ale nie zagaduje do Ciebie? Podpowiemy Ci, co możesz zrobić.

Jeśli podoba Ci się jakiś chłopak to z pewnością często mu się przyglądasz. Jeśli on również patrzy na Ciebie, ale nie zagaduje to może znaczyć, że mu się podobasz, ale nie musi. Jest możliwe, że on Ci się przygląda, bo zauważył, że Ty patrzysz na niego. Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki, dobrze byłoby się upewnić.

Jak upewnić się, czy on faktycznie na Ciebie patrzy, a nie sprawdza czy Ty to robisz?

Przyda Ci się pomóc przyjaciółki. Ty przez kilka dni musisz powstrzymać się od zerkania w jego stronę, a ona w tym czasie musi dyskretnie sprawdzać, jak on się zachowuje.

Gdy upewnisz się, że on na Ciebie zerka…

Zachęć go do działania. Możliwe, że on się wstydzi do Ciebie zagadać, bo nie jest pewny czy się nie ośmieszy. Jeśli dasz mu jakiś znak, całkiem możliwe, że on nabierze odwagi i w końcu coś zrobi 🙂 Jak go zachęcić? Uśmiechnij się do niego! To nic nie kosztuje, a ma wielką moc działania.

Sama zrób pierwszy krok. Jeśli on się boi, to weź sprawy w swoje ręce. Nie musisz od razu do niego zagadywać, choć oczywiście jeśli masz taką chęć to jak najbardziej to zrób! Mniej ,,ryzykowna” jest zaczepka na FB. Możesz też spróbować zaobserwować jego SM, ale to nie zawsze jest odpowiedni sygnał dla chłopaka.

Zorganizuj spotkanie w większym gronie. Zdajemy sobie sprawę, że łatwiej jest napisać, żeby zagadać do chłopaka, niż faktycznie to zrobić. Mamy więc inną propozycję – zorganizuj sama (lub namów kogoś przebojowego, żeby to zrobił 🙂 spotkanie w większym gronie. Z pewnością będzie Ci wtedy łatwiej z nim porozmawiać.

Czytaj także: Jak przestać być dla niego tylko koleżanką?

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj