Sprawdź, co zrobić, żeby znajomi chłopaka Cię polubili (z wzajemnością).

Znajomi chłopaka – dla jednych zło konieczne, dla innych super ekipa do imprez. Jedno jest pewne – trzeba żyć z nimi w zgodzie, jeśli nie chcemy generować niepotrzebnych konfliktów w naszym związku. Tylko jak to zrobić? Czytaj dalej!

#1. Daj im szansę. Nierzadko zdarza się, że wyrabiamy sobie opinię na temat przyjaciół chłopaka, jeszcze zanim zdążymy ich poznać. Bazujemy na opowieściach ukochanego, a resztę dopowiadamy sobie same. Najczęściej rodzi to obraz patologicznych ludzi, którzy sprowadzają naszego chłopaka na złą drogę.

#2. Spróbuj ich polubić. Nawet jeśli podczas spotkania z nimi nie wszystko wyglądało tak, jakbyś chciała, to spróbuj się do nich przekonać. Wiadomo, że oni nie będą tak fajni jak Twoi przyjaciele, ale Twój chłopak z jakiegoś powodu ich lubi, więc spróbuj odkryć ten powód.

#3. Nie izoluj go od znajomych. Najgorsze co możesz zrobić to kazać wybierać chłopakowi pomiędzy Tobą, a jego znajomymi. Pozwól mu się z nimi spotykać, jeśli on odczuwa taką potrzebę, a sama wykorzystaj ten czas dla siebie.

#4. Nie wstydź się wymagać. Szanowanie jego prawa do spotkań ze znajomymi to jedno, ale nie powinno być tak, że koledzy i koleżanki są ważniejsi od Ciebie. Jeśli tak jest to prawdopodobnie on nie dojrzał jeszcze do związku.

#5. Bądź dla nich miła. Oczywiście w żadnym wypadku nie chodzi tu o podlizywanie się, ale po prostu zachowuj się w taki sposób, żeby oni mogli Cię polubić.

Czytaj także: 6 błędów popełnianych na początku znajomości z chłopakiem

Źródło zdjęć: Favim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj