W dzisiejszym wpisie chciałybyśmy zachęcić Was do pomocy innym ludziom i przedstawić kolejne możliwe formy wsparcia.

Znajdujemy się w okresie świątecznym, który może pomóc nam zmobilizować się do tego, aby zacząć działać. Pomagać innym możemy na wiele sposobów. Wystarczy odrobina chęci z naszej strony oraz podjęcie pewnych kroków.

Jak możemy pomagać innym?

Po pierwsze możemy zbierać plastikowe nakrętki po napojach czy mleku. Na pewno ich używacie! Teraz wystarczy zebrać je w jedno miejsce. W wielu miastach są ustawione specjalne pojemniki, np. w kształcie serca, do których można je wrzucać. Czasami może też być zamieszczona informacja, na jaki cel zbierane są te nakrętki.

Po drugie możemy dołączać na Facebooku do różnych grup licytacyjnych dla chorych dzieci czy innych potrzebujących. Mamy tam możliwość wzięcia udziału lub wystawienia jakiegoś przedmiotu na licytację. Czasem można znaleźć super okazje, a przy tym pomóc innym.

Kolejną formą pomagania jest lajkowanie danych profili na FB lub na Instagramie, które za określoną ilość polubień przekazują pewne sumy dla potrzebujących. To nic nie kosztuje, a ten sposób można pomóc 🙂 Warto jednak sprawdzić wiarygodność danego profilu i upewnić się, czy nie jest to zwykłe naciąganie w celu zwiększenia zasięgów.

Pomagacie w któryś z wymienionych przez nas sposobów? A może znacie inne metody? Dajcie znać w komentarzu 🙂

Polecamy: Pomaganie przez klikanie

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj