Jak nie wyjść na łatwą przed chłopakiem?
Źródło: Pinterest

Sprawdź czego nie powinnaś robić, żeby nie wyjść na łatwą przed chłopakiem.

Kiedy poznajemy jakiegoś chłopaka, robimy wszystko, aby pokazać się przed nim z jak najlepszej strony. Niektóre nasze zachowania przynoszą jednak zupełnie odwrotny skutek i działają na naszą niekorzyść. Czego nie robić, aby nie wyjść przed chłopakiem na łatwą? O tym właśnie jest ten wpis.

Jak nie wyjść na łatwą przed chłopakiem?

Podczas pierwszego spotkania to, jak się zachowujesz i jak wyglądasz, ma ogromne znaczenie. Nie zawsze otrzymujemy drugą szansę, aby zatrzeć złe wrażenie, dlatego tak ważne jest unikanie zachowań, które mogą sprawić, że będziemy źle postrzegane.

#1. Nie ubieraj się wyzywająco

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Ultra krótka mini lub szorty odsłaniające pośladki, duży dekolt, szpilki, mocny makijaż… To wszystko sprawia, że możesz być postrzegana jako łatwa dziewczyna. Nie musisz odsłaniać wszystkiego, aby wyglądać atrakcyjnie.

#2. Nie dąż za wszelką cenę do kontaktu fizycznego

Nie każdy lubi od razu witać się poprzez cmoknięcie w policzek lub przytulenie. Głaskanie po ciele, łaskotanie, chwytanie za rękę lub kładzenie dłoni na udzie drugiej osoby to gesty zarezerwowane dla bliskich znajomych lub nawet dla par! Jeżeli robisz tak od samego początku, to nie zdziw się, jak przylgnie do Ciebie łatka łatwiej dziewczyny.

#3. Nie opowiadaj o innych chłopakach

Nie musisz od razu udawać, że wszyscy chłopcy świata przestali dla Ciebie istnieć, ale opowiadanie że szczegółami o swoich miłosnych podbojach oraz o próbach podrywu, nie jest dobrym pomysłem.

#4. Unikaj robienia dwuznacznych aluzji

Okej, nie chcesz wyjść przed chłopakiem na cnotkę, ale uważaj, żeby nie przesadzić w drugą stronę. Robienie dwuznacznych aluzji wobec dopiero co poznanego chłopaka może sprawić, że on pomyśli, że jesteś łatwa.

#5. Nie pozwalaj na zbyt wiele na pierwszym spotkaniu

Dopiero co się poznaliście, a Ty już pozwalasz mu wsadzić Ci rękę pod bluzkę? Nie zdziw się, jak przylgnie do Ciebie etykietka łatwej dziewczyny. Jest to oczywiście niesprawiedliwe, bo chłopcom w tym wypadku wybacza się więcej, ale niestety nic na to nie poradzimy.

#6. Nie daj się podrywać każdemu chłopakowi

Jeżeli można Cię bez problemu poderwać, a lista Twoich byłych chłopaków jest bardzo długa, to niestety możesz mieć wśród znajomych nieciekawą opinię. Nie musisz zgadzać się na spotkanie z pierwszym lepszym chłopakiem, tylko dlatego, że zwrócił na Ciebie uwagę.

Czytaj także: Największe grzechy dziewczyn

Jak nie wyjść na łatwą przed chłopakiem?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj