Największe grzechy dziewczyn

W tym wpisie znajdziesz największe grzechy dziewczyn, których chłopcy nie akceptują. Też zdarza Ci się tak robić?

Każda dziewczyna, która jest singielką i szuka chłopaka marzy o tym, aby swoim zachowaniem nie zniechęcić nikogo do siebie. W tym wpisie zamieszczamy cechy, które działają na płeć przeciwną jak płachta na byka. Jeśli nie chcesz stracić szansy na podryw, lepiej unikaj tych zachowań.

Największe grzechy dziewczyn

Kontrola. Nie ma chyba nic gorszego niż kontrolowanie na każdym kroku swojego chłopaka. Sprawdzanie telefonu i komputera, szpiegowanie, zadawanie setki pytań… Ich to naprawdę wkurza, ale chyba nie ma się co dziwić – w końcu żadna dziewczyna też nie chciałaby być chyba traktowana w ten sposób.

Bezpodstawne oskarżenia. ?Widzę jak patrzysz na tę dziewczynę. Podoba Ci się?”, ?wiem, że kręcisz z kimś na boku!”. Takie teksty nie tylko mogą doprowadzić do poważnej kłótni, ale wręcz do rozstania. Brak zaufania w związku to poważny problem, podobnie jak bezpodstawnie wysuwane oskarżenia. Nie zarzucaj chłopakowi niewierności, dopóki nie będziesz mieć dowodów.

Obrażanie się bez powodu. Ciche dni lub tzw. ?foch” to kiepski pomysł na okazanie chłopakowi naszego niezadowolenia z jakiegoś powodu. Oni bardzo nie lubią, gdy nagle przestajemy się do nich odzywać i nie chcemy powiedzieć o co nam właściwie chodzi – ?domyśl się” działa w tym przypadku jak płachta na byka.

Próby wzbudzenia zazdrości. Opowiadanie o przystojnym sąsiedzie albo o byłym chłopaku nie jest zbyt fajne. Mało kto będzie zainteresowany takimi historiami, a słysząc je najzwyczajniej w świecie zareagują złością lub odpłacą się tym samym. Chyba nie tego chcesz, prawda?

Kłamstwo. Choć to chłopców uważa się za większych kłamców niż dziewczyny, to tak naprawdę płeć piękna wcale nie zostaje mocno w tyle w tej konkurencji. Wielu chłopców nie potrafi wybaczyć kłamstwa, choć duże znaczenie ma w tym przypadku cała otoczka.

Typowo męskie zachowania. Mamy XXI wiek i równouprawnienie, ale nadal wielu chłopców ma wpojone pewne wyobrażenia i ?standardy” na temat dziewczyn. Na szczęście coraz mniej oczekuje, że ich żona w przyszłości poświęci swoją karierę na rzecz siedzenia w domu z dziećmi, to nadal wielu liczy na to, że dziewczyna nie będzie zachowywać się jak typowy bad boy, czyli przeklinać, pić alkohol pod blokiem, czy pluć.

Jakie są według Ciebie największe grzechy chłopców? Napisz nam w komentarzu!

Polecamy: Najbardziej denerwujące zachowania par

Największe grzechy dziewczyn

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj