Jeśli Twoja znajomość z chłopakiem nabiera tempa i boisz się, że możesz go czymś ?spłoszyć? to ten wpis jest dla Ciebie.

Moment, w którym nasza znajomość z chłopakiem zaczyna się zacieśniać i mamy nadzieję, że przerodzi się ona w coś poważniejszego jest cudowny i straszny jednocześnie. Z jednej strony rozpiera nas energia i jesteśmy bardzo szczęśliwe, a z drugiej strony pojawia się strach, że popełnimy jakiś błąd i wszystko zepsujemy.

Jeśli powyższy opis dotyczy Ciebie, to sprawdź jak nie wystraszyć potencjalnego kandydata na Twojego chłopaka.

#1. Nie narzucaj zbyt szybkiego tempa. To najczęstszy powód, dlaczego chłopcy wycofują się z jakiejś relacji. Po prostu zachowanie dziewczyn ich przytłacza i wolą uciec. Nie musisz niczego przyspieszać – lepiej pozwól chłopakowi przejąć inicjatywę.

#2. Nie wyjawiaj wszystkich myśli od razu. Jeśli zaczniesz mu się zwierzać, że marzysz o ślubie i dzieciach, a będzie to Wasze 3 spotkanie, to nie zdziw się jak ucieknie zanim zdążysz powiedzieć słowo ?zaręczyny”.

#3. Nie okłamuj go. Czasami kusi nas, aby nieco podkoloryzować nasze życie, ale pod żadnym pozorem tego nie rób. Jeśli prawda wyjdzie na jaw (a jest to bardzo prawdopodobne), to on raczej nie będzie chciał wchodzić w związek z kłamczuchą.

#4. Nie wspominaj o poprzednich związkach. To nie są dla niego przyjemne tematy, a jeśli będziesz opowiadać zbyt dużo, to on może pomyśleć, że nadal coś czujesz do byłego chłopaka. Sama lepiej też nie wypytuj go o jego ex, bo zaczniesz się z nimi porównywać. Co zrobić, jeśli to on zacznie wypytywać? Odpowiedz mu wtedy na pytanie, ale nie ciągnij tematu zbyt długo.

#5. Okaż dystans. To oczywiste, że jeśli nam zależy, to angażujemy się w znajomość, ale czasem to nie jest do końca dobre. Niektórzy chłopcy nie lubią, gdy dziewczyny są zbyt nachalne, dlatego weź go trochę na dystans.

Czytaj także: Wiadomości, których nie powinnaś wysyłać chłopakowi

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj