Źródło: Pinterest

Sprawdź, jakie wiadomości często wysyłasz facetowi, choć wcale nie powinnaś!

Często zdarza nam się pisać wiadomości, które tak naprawdę nigdy nie powinny trafić do ich adresata (czyt. naszego ukochanego). W tym wpisie znajdziesz kilka przykładowych smsów, których nie powinnaś mu wysyłać.

,,Musimy pogadać”. Każdy po otrzymaniu wiadomości o tej treści zaczyna się denerwować i zastanawiać o co chodzi. Nawet, jeśli nie ma nic na sumieniu 🙂 Oszczędź chłopakowi stresów i nie stawiaj go w niekomfortowej sytuacji wysyłając takie smsy.

,,Wiem, że przed chwilą się widzieliśmy, ale już za Tobą tęsknię!”. Szczególnie zrezygnuj z wysyłania wiadomości o takiej treści, jeśli dopiero co się poznaliście lub to było Wasze pierwsze spotkanie. Chłopak może się wystraszyć, dlatego zaczekaj, aż będziecie parą 🙂

,,Z nami koniec!”. Nie ważne czy masz 12 czy 23 lata, zrywanie przez smsa jest niedojrzałe i stawia Cię w bardzo złym świetle.

,,Spóźnia mi się okres”. Oczywiście nieregularne miesiączki są normalną sprawą w wieku dojrzewania, jednak zawsze istnieje szansa, że to jednak nie jest zaburzenie cyklu… Takie informacje lepiej jest przekazywać osobiście i widzieć reakcję drugiej osoby.

,,Dlaczego nie odpisujesz?”. Nie ma chyba nic głupszego niż pisanie wiadomości tego typu. Jeśli chłopak celowo do Ciebie nie pisze to chyba oczywiste, że na takiego smsa również nie odpowie, a Ty możesz się jedynie ośmieszyć i wyjść na desperatkę.

,,Kochasz mnie jeszcze?”. Tylko desperatki wysyłają tego typu wiadomości, dlatego, jeśli nie chcesz, żeby Twój chłopak tak o Tobie myślał, lepiej odpuść sobie takie wiadomości.

,,Nudzi mi się, zadzwoń do mnie”. Po pierwsze to Twój chłopak może pomyśleć, że przypomniałaś sobie o nim, bo nie masz nic ciekawszego do roboty, a poza tym, jeśli to Ty masz ochotę rozmawiać, to chyba powinnaś zapłacić za połączenie.

Czego jeszcze unikać?

Nie zdradzaj przez telefon swoich tajemnic. Jeśli chcesz podzielić się z chłopakiem jakimś sekretem, lepiej powiedz mu to w 4 oczy. Nigdy nie wiesz, czy ktoś nie przeczyta jego smsów.

Nie wyznawaj miłości po raz pierwszy. To bardzo niedojrzałe zachowanie. Jeśli nie masz odwagi wyznać mu co czujesz prosto w oczy, to czemu z nim jesteś?

Nie kłóć się. Tego również nie powinnaś robić przez telefon. Zawsze istnieje obawa, że druga strona źle zrozumie Twoje intencje. Lepiej załatwiać takie sprawy osobiście.

Czytaj także: Jak kłócić się z chłopakiem?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj