Jak poderwać chłopaka na imprezie?

Sprawdź, w jaki sposób poderwać chłopaka na imprezie.

Podczas imprezy łatwo jest poznać kogoś nowego, bo spora część osób (o ile nawet nie większość) przychodzi tam właśnie w tym celu. Choć niektórzy obawiają się, że na imprezie można liczyć jedynie na przelotne znajomości, to wiele osób może potwierdzić, że da się poznać kogoś na dyskotece i stworzyć z tą osobą poważny związek. W tym wpisie znajdziesz kilka wskazówek, dzięki którym poderwiesz chłopaka.

?

Jak poderwać chłopaka na imprezie?

#1. Ubierz się odpowiednio

Jeżeli chciałabyś zwrócić na siebie uwagę fajnego chłopaka, to powinnaś ładnie się ubrać. Unikaj jednak wyzywających strojów, bo możesz przyciągnąć osobników szukających przygody na jedną noc. Porządni chłopacy wolą skromne dziewczyny, a ubierając się wulgarnie sprawisz niestety wrażenie łatwej (pamiętaj, że jak Cię widzą, tak Cię piszą!).

#2. Nawiąż z nim kontakt wzrokowy

Aby zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który Ci się spodobał, musisz nawiązać z nim kontakt wzrokowy. Spójrz na niego przez kilka sekund i uśmiechnij się. Dasz mu w ten sposób znać, że jesteś nim zainteresowana. Możesz też puścić do niego oczko, aby nie miał wątpliwości, że chcesz go bliżej poznać.

#3. Bądź odważna!

Jeżeli widzisz chłopaka po raz pierwszy w życiu, to nie powinnaś mieć zbyt dużych oporów, żeby zacząć z nim rozmowę. W końcu jeśli coś pójdzie nie tak, to prawdopodobnie nigdy więcej się już nie spotkacie. Nie masz zatem nic do stracenia, za to możesz wiele zyskać.

#4. Zaproponuj wspólny taniec albo tańcz blisko niego

Zbliż się do niego i zacznij tańczyć w pobliżu. Postaraj się znowu przyciągnąć jego spojrzenie i uśmiechnij się. Zwykle tyle wystarczy, aby chłopak przejął inicjatywę i do Ciebie podszedł. Bardziej nieśmiałego osobnika możesz po prostu sama zaprosić do tańca.

#5. Postaraj się za bardzo nie upić

Na imprezie często chcemy się wyluzować, a wtedy łatwo jest wypić zbyt dużo. To może się źle skończyć i nie mamy na myśli jedynie spalonego podrywu (plątanie się języka, mówienie głupot lub spanie na chłopaku raczej przekreślą Twoje szanse u niego). Nie każdy idzie na imprezę z dobrymi intencjami, a pijana dziewczyna to idealna ofiara. Uważaj na siebie i pamiętaj, żeby nigdy nie brać napoju od nieznajomego, ani nie zostawiać swojej szklanki bez opieki.

?

Jak poderwać chłopaka na imprezie w klubie?

Odłącz się chociaż na chwilę od koleżanek, aby dać chłopakowi szansę na zbliżenie się do Ciebie. Większość chłopców nie odważy się do Ciebie podejść, kiedy będziesz otoczona wianuszkiem dziewczyn. Podejdź sama do baru lub odłącz się na parkiecie, ale nie trać z oczu swojej ekipy i koniecznie uprzedź o swoich zamiarach. Podryw to jedno, ale Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze.

?

Jak poderwać chłopaka na imprezie w domu?

Na domówce łatwiej jest porozmawiać, choć dla niektórych wiąże się to z większym stresem niż zaproponowanie wspólnego tańca. Musisz po prostu zrobić pierwszy krok, a później pójdzie już z górki. Nie wiesz jak do niego zagadnąć? Spytaj go jak się bawi albo skąd zna gospodarza imprezy. To może być początek do całkiem miłej rozmowy 🙂

Zdarzyło Ci się kogoś poderwać na imprezie? Koniecznie napisz nam, jak to zrobiłaś!

Polecamy: Dlaczego ON nie odpisuje, albo odpisuje po dłuższym czasie?

Jak poderwać chłopaka na imprezie?

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj