dlaczego chłopak nie odpisuje

Zastanawiasz się dlaczego ON nie odpisuje, albo odpisuje po dłuższym czasie? Ten wpis jest dla Ciebie!

Dlaczego chłopak nie odpisuje na wiadomości, albo dlaczego zajmuje mu to aż tak dużo czasu? Te pytania często nas zadręczają, szczególnie wtedy, gdy z niecierpliwością czekamy na odpowiedź od niego. Czasem to godzina, doba, tydzień, a czasem jeszcze dłużej. Co jest powodem takiego zachowania? Poniżej znajdziesz kilka możliwych powodów jego zachowania.

Dlaczego ON nie odpisuje, albo odpisuje po dłuższym czasie?

#1. Nie ma czasu. Może jest teraz w pracy, uczy się albo robi projekt? Każdy z nas ma jakieś obowiązki. Powinnyśmy to zrozumieć. On z pewnością też musi wykonać wiele rzeczy. To, że jest teraz aktywny na czacie, nie oznacza, że ma czas na pisanie.

#2. Nie jesteś jedyna. Gra na dwa lub trzy fronty. Możliwe, że pisze jednocześnie z Tobą i z kimś innym. Nie chce się zbytnio angażować i woli uniknąć bycia w związku. Nie jest jeszcze gotowy na odpowiedzialne życie we dwoje.

#3. Potrzebuje odpoczynku. Ma powoli wszystkiego dosyć i chciał się zrelaksować, odpocząć od mediów społecznościowych. Wyłącza telefon, rzadko na niego zerka. Możliwe, że ma jakieś problemy i chce się po prostu odciąć od całego świata.

#4. Ma inne sprawy. Dziś jest ważny mecz, a on jest fanem piłki nożnej? Możesz być prawie pewna, że go ogląda. To normalne, że gdzieś wyszedł, ale mógłby wcześniej dać Ci o tym znać, żebyś nie musiała się martwić i denerwować.

#5. Nie chce robić niczego pochopnie. Woli się dobrze zastanowić co ma odpisać, żeby niczego nie zepsuć. Zależy mu na tym, żeby dobrze przed Tobą wypaść. W końcu istnieje wielka różnica między porządnie napisaną wiadomością, a taką napisaną skrótami i z błędami ortograficznymi.

#6. Ma dużo zajęć. Może być tak bardzo zabiegany, że nie ma czasu poświęcić chwili na napisanie wiadomości. Poczekaj i zobacz, co Ci napisze.

#7. Poświęca czas na swoje hobby. Zajmuje się swoją pasją. Może teraz maluje, robi zdjęcia, biega, pisze piosenkę, pływa, jest na kajaku albo na biwaku w górach.

#8. Źle się czuje. Nie ma dobrego humoru albo zwyczajnie rozchorował się, coś się wydarzyło w jego życiu albo coś mu się stało. Zanim przekreślisz tę znajomość, upewnij się, że jego milczenie nie jest spowodowane czymś poważnym.

#9. Bawi się. Chłopak odpisuje bardzo długo albo wcale, bo nie chce się jeszcze z nikim wiązać. Nie zastanawia się nad konsekwencjami swoich działań i woli balangować, a nie myśleć o poważnym związku.

#10.Jest zajęty ratowaniem świata 🙂 Może ma dobre serce i pomaga rodzicom, cioci w drobnych remontach, na zakupach albo w pracach ogrodowych? Może jest wolontariuszem i pracuje w szpitalu? To dobrze by o nim świadczyło, choć mógłby znaleźć chwilę na krótką wiadomość do Ciebie.

#11. Nie lubi pisać. To nie w jego stylu. Zamiast pisania woli spotkania w realu, gdy widzi Ciebie i Twój wyraz twarzy. Wielu chłopców ma problem z pisaniem wiadomości na telefonie, bo mają za duże palce i ciężko im trafiać w literki. Może i śmieszne, ale prawdziwe.

#12. Śpi. – Być może nie spał w nocy, bo np. pracował albo był na jakiejś imprezie, wydarzeniu, czy koncercie. Nim wstanie, umyje się, zje coś i napisze sensowną wiadomość, może minąć sporo czasu.

Polecamy: Kolejnej randki nie będzie! Czyli 6 oznak, że powinnaś zakończyć tę znajomość

dlaczego chłopak nie odpisuje

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj