Źródło: Pinterest

Chciałabyś poderwać świetnego chłopaka, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Skorzystaj z naszych wskazówek, a wszystko stanie się jasne!

Zastanawiasz się, jak poderwać świetnego chłopaka? Masz już dosyć angażowania się w relacje, z których i tak nic nie wychodzi? W tym wpisie znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci zwrócić na siebie uwagę wartościowego faceta.

  1. Bądź sobą
  2. Okaż zainteresowanie
  3. Powiedz mu coś miłego
  4. Spróbuj mu czymś zaimponować
  5. Opowiedz mu ciekawą historię
  6. Zdaj się na swoją intuicję

Jak poderwać świetnego chłopaka?

#1. Bądź sobą

Udawanie kogoś, kim się nie jest, nigdy nie kończy się dobrze. Jeśli chcesz poderwać świetnego chłopaka, musisz przede wszystkim być sobą. Oczywiście kreując się na kogoś innego i próbując sprostać czyimś oczekiwaniom masz (początkowo) większe szanse na skuteczny podryw. Problem polega na tym, że w ten sposób możesz albo poderwać kogoś niewartego uwagi, albo stracić szansę u kogoś wyjątkowego, kiedy prawda wyjdzie na jaw.

#2. Okaż zainteresowanie

Chyba każdy lubi odczuwać zainteresowanie względem swojej osoby. Fajny chłopcy również 🙂 Podczas rozmowy pokaż, że ciekawi Cię to, co on ma do powiedzenia. Utrzymuj kontakt wzrokowy, zadawaj pytania, kiwaj głową lub wydawaj od czasu do czasu pomruki, typu ,,yhm” lub ,,oo” (ważne, aby było to naturalne, a nie wymuszone).

#3. Powiedz mu coś miłego

Każdy lubi komplementy, dlatego jeśli chcesz sprawić przyjemność chłopakowi, który wpadł Ci w oko, powiedz mu coś miłego. W ten sposób pokażesz mu, że jesteś nim zainteresowana, a przy tym sprawisz mu przyjemność.

#4. Spróbuj mu czymś zaimponować

Aby poderwać świetnego chłopaka, powinnaś spróbować mu czymś zaimponować. Możesz to zrobić np. opowiadając mu o swojej pasji albo czymś, czego dokonałaś i z czego jesteś dumna. Unikaj jednak przechwalania się, bo tego nikt nie lubi.

#5. Opowiedz mu ciekawą historię

Z pewnością zapadniesz chłopakowi w pamięci, jeśli opowiesz mu jakąś ciekawą historię. To może być coś, co sama przeżyłaś albo zasłyszana bądź przeczytana gdzieś opowieść. Warto, abyś zastanowiła się wcześniej, czym chciałabyś się podzielić z chłopakiem

#6. Zdaj się na swoją intuicję

Na nic zdadzą się wszelkie porady, jeśli będziesz stosowała je wbrew sobie. Podryw nie będzie udany, gdy będziesz tylko w myślach odhaczać kolejne punkty z listy. Jeżeli czujesz, że coś warto lub czegoś lepiej nie robić, to zdaj się na swoją intuicję!

Masz więcej sprawdzonych pomysłów, jak poderwać świetnego chłopaka? Podziel się swoimi sposobami w komentarzu!

Czytaj także: 6 sygnałów, że Twój chłopak jest Twoją drugą połówką!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj