Chciałabyś pokazać swojemu chłopakowi, że mu ufasz? W tym wpisie dowiesz się, jak to zrobić.

Zaufanie w związku to podstawa, a bez niego trudno jest stworzyć trwałą relację. Wiele sytuacji sprawia, że tracimy do kogoś zaufanie, a odbudowanie go nie jest łatwe. Zdarza się też tak, że druga osoba nie wierzy w to, że jej ufamy i musimy jej to w jakiś sposób okazać. Jak to zrobić? Czytaj dalej!

Jak pokazać chłopakowi, że mu się ufa?

Nie kontroluj go. To chyba najlepszy sposób, aby pokazać ukochanemu, że ma się do niego zaufanie. Jeśli będziesz przeszukiwać jego telefon, sprawdzać facebooka i dzwonić co chwilę, gdy się nie widzicie, pokażesz mu, że nie wierzysz w jego szczerość. Daj mu trochę swobody, a on z pewnością to doceni. Pamiętaj też, że im bardziej będziesz chciała go kontrolować, tym więcej on może kombinować.

Otwórz się przed nim. Jeśli będziesz mówić mu o rzeczach, o których nie wie nikt inny, to z pewnością udowodnisz, że mu ufasz. Przecież nie każdemu zdradzamy nasze sekrety, dlatego powinien to docenić.

Bądź przy nim. Wspieraj go w trudnych chwilach, tak aby wiedział, że może na Ciebie zawsze liczyć. Swoją obecnością pokażesz mu, że jest dla Ciebie ważny i że go kochasz, a to jest równie ważne, co zaufanie.

Powiedz mu o tym. Jeśli on wątpi w to, że mu ufasz, to może zamiast robić różnego podchody, po prostu wyprowadzisz go z błędu i powiesz jak jest naprawdę? Czasami najprostsze rozwiązania, są najlepsze.

Bądź cierpliwa. Zaufanie to poważna sprawa, dlatego w jego przypadku nie ma się co spieszyć. Każdego dnia udowadniaj mu, że masz do niego zaufanie. Prędzej czy później z pewnością uda Ci się go przekonać.

Jak pokazać chłopakowi, że mu się ufa?

Źródło zdjęć: Pixabay | http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj