Źródło: Pinterest

Sprawdźcie co robią chłopcy, kiedy nikt nie patrzy. Musicie to przeczytać!

WYZNANIA: ,,Co robią chłopcy, kiedy nikt nie patrzy?”

,,Jak jestem sam, oglądam pornosy, ale to chyba każdy chłopak robi, więc nie jestem tu żadnym wyjątkiem”. Kamil, 15 lat.

,,Czasem puszczam bąki a potem je wącham. Nie wierzę, że Wam to mówię XD”. Anonim

,,Kilka razy zdarzyło mi się pożyczyć coś od mojej siostry (najczęściej ciuchy, ale raz doczepiłem sobie jej włosy i pomalowałem się jej kosmetykami). Nie jestem gejem, ale ciekawi mnie jak to jest być laską i musieć robić te wszystkie, dziwne rzeczy”. Maciej, 16 lat.

,,Mieszkam z moją dziewczyną (wyjechaliśmy razem do technikum w innym mieście i rodzice składają nam się na mieszkanie) i jak jej nie ma w domu, to czasem robię sobie jej maseczkę na twarz. Skóra jest po niej taka gładka….”. Kacper, 18 lat.

,,Zawsze gdy moja dziewczyna chce oglądać jakąś komedię romantyczną to się wykręcam. Prawda jest taka, że większość już widziałem, bo po prostu lubię je oglądać, ale wstyd mi się do tego przyznać”. Patryk, 16 lat.

,,Często mam w nosie suche kozy, które utrudniają mi oddychanie. Wydmuchiwanie nosa nic nie daje, bo tylko się on zatyka, więc muszę je wydłubać. Oczywiście wyrzucam je albo przyklejam na spód fotela. Wiem, że to obrzydliwe, ale na szczęście nikt o tym nie wie oprócz Was”.

,,Jak jestem sam w domu, to turlam się po podłodze razem z moim psem. On to uwielbia, a ja mam frajdę jakbym miał 5 lat”. Przemek, 14 lat.

,,Uczę się przed lustrem układów tanecznych z teledysków. Sam nie wiem po co”. Artur, 17 lat.

,,Ćwiczę razem z Mel B i wyobrażam sobie, że dzięki temu będę wyglądał jak ten murzyn, który z nią występuje”. Robert, 17 lat.

Co robią chłopcy, kiedy nikt nie patrzy

Źródło zdjęć: http://tumblr.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj