Wakacje z chłopakiem
Źródło: https://weheartit.com/entry/289498420

Poznałaś w wakacje fantastycznego chłopaka? Sprawdź, jak przeżyć udany wakacyjny romans i nie skończyć ze złamanym sercem!

Lato sprzyja zawieraniu nowych znajomości i romansowaniu. Choć nie musi tak być, większość wakacyjnych związków kończy się wraz z nadejściem jesieni. Nie ma w tym nic złego, pod warunkiem, że żadna ze stron nie kończy ze złamanym sercem. W tym wpisie podpowiadamy, jak przeżyć udany wakacyjny romans. Oto 3 podstawowe zasady, których warto się trzymać.

  1. Nie oczekuj zbyt wiele
  2. Ciesz się chwilą
  3. Nie wywieraj presji

Jak przeżyć udany wakacyjny romans?

#1. Nie oczekuj zbyt wiele

Jeżeli będziesz liczyła na to, że wakacyjna miłość zakończy się ślubem i gromadką dzieci, możesz się gorzko rozczarować. Zanim zaczniesz snuć plany dotyczące Waszej wspólnej przyszłości, upewnij się, że oboje traktujecie tę znajomość równie poważnie. W przeciwnym razie możesz skończyć ze złamanym sercem.

#2. Ciesz się chwilą

Zamiast zamartwiać się, że Twój wakacyjny romans niedługo się skończy, po prostu ciesz się nim, dopóki trwa. Kiedy nadejdą jesień i zima będziesz mogła z wypiekami na twarzy przywoływać wszystkie letnie wspomnienia. Postaraj się nazbierać ich jak najwięcej!

#3. Nie wywieraj presji

Być może przyszło Ci do głowy, aby wypytywać chłopaka o to, czy planuje kontynuować Waszą znajomość po wakacjach. Tego typu zachowanie może zostać odebrane przez niego jako wywieranie presji i zniechęcić go do Ciebie. Nie ma nic złego w zadaniu pytania, ale jeśli widzisz że chłopak nie jest chętny do rozmowy na ten temat, staraj się na niego nie naciskać.

Przeżyłaś kiedyś udany wakacyjny romans? Daj nam znać, czy przetrwał on dłużej niż do końca lata!

Czytaj także: Jak poderwać świetnego chłopaka?

Wakacje z chłopakiem
Źródło: https://favim.com/image/4690300

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj