Jak rozkochać w sobie chłopaka? Sprawdź skuteczne triki, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

Dużo się uśmiechaj. Żaden makijaż nie zastąpi uśmiechu, a poczucie humoru to jedna z najbardziej pożądanych cech u dziewczyn. Więc śmiej się i żartuj, pamiętaj jednak, że wszystko ma swoje granice, śmiech nie zawsze jest na miejscu i czasami trzeba zachować powagę.

Doceniaj go. Uda Ci się rozkochać w sobie chłopaka, jeśli będziesz go doceniać. Kiedy zobaczy, że zauważasz jego wyjątkowość, on zrobi wszystko, by Cię przy sobie zatrzymać.

Bądź sobą. Jeżeli będziesz udawać kogoś innego, uda Ci się go rozkochać, ale niestety nie w sobie. Pamiętaj, że nie należy wstydzić się swojej osobowości. Nie będąc sobą, będziesz go okłamywać oraz sama poczujesz dyskomfort. Prawda, prędzej czy później wyjdzie na jaw i wtedy okaże się, że osoba, w której się zakochał, jest zupełnie inna.

Wysłuchaj go. Każdy potrzebuje osoby, której może się wygadać. Kiedy będziecie ze sobą rozmawiać, poświęć rozmowie całą swoją uwagę.

Bądź urocza. Nie zaimponujesz chłopakowi, kiedy będziesz wredną zołzą. Wykaż się kulturą i wdziękiem. Mężczyźni nie lubią wulgarnych dziewczyn, a zdecydowanie wolą te dobrze wychowane.

Nie obrażaj się z byle powodu. W taki sposób szybko zniechęcisz go do siebie. Żaden chłopak nie będzie chciał wejść w związek, gdzie będzie miał kłótnię za kłótnią. Nie oznacza to jednak, że nie możesz wyrazić odmiennego zdania. Jeżeli pojawi się jakikolwiek problem, rozwiąż go poprzez spokojną rozmowę.

Postaw na oryginalność. Niech zobaczy, że jesteś wyjątkowa. Miej swój styl, pasje oraz zainteresowania. Dzięki temu staniesz się o wiele ciekawszą osobą w jego oczach. Możesz postawić również na nutkę tajemniczości, sprawisz że wiecznie będzie chciał Cię poznawać i nigdy mu się nie znudzisz.

Nie bądź nachalna. Mężczyzna powinien czuć się przy Tobie swobodnie. Jeżeli będziesz natrętna, może się łatwo zniechęcić.

Zadbaj o swój wygląd. Chłopcy są wzrokowcami, dlatego zwracają uwagę na zadbane dziewczyny. Zacznij się zdrowo odżywiać oraz ćwicz dla poprawy sylwetki. Dbaj o włosy, paznokcie, skórę, zęby oraz higienę osobistą.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here