Książka autorstwa jednego z najbardziej znanych polskich Youtuber’ów już niebawem w sprzedaży!

Pisząc książkę ,,Takie tam” miałem podobny cel, co przy tworzeniu filmów na YT – chciałem, by Twoje mięśnie twarzy, chociaż na chwilkę wywołały bezcenny uśmiech. Mam nadzieję, że mi się to udało i będziesz się przy czytaniu bawić wybornie. Wierzę, że dzięki tej książce uwierzysz, że wszystko w dzisiejszym świecie jest możliwe, a dzięki internetowi i jego wielkim zasobom, masz szansę na rozwój w każdej dziedzinie. Świat stoi przed Tobą otworem, tak jak stał przede mną.

Na stronach tej książki zabiorę was w podróż pełną wspomnień, opowiem, jak to się wszystko zaczęło. Przecież wiecie: jestem zwykłym chłopakiem z Legnicy, który przede wszystkim dzięki wam może robić to, co go uszczęśliwia. Pamiętaj, że twoje marzenia również mogą się spełnić, jeśli tylko o nie zawalczysz!

Postaram się wam podpowiedzieć, jak tworzyć filmiki i pracować nad swoim kanałem, w co się ubrać, żeby fajnie wyglądać i dobrze się czuć, jak pokonać nieśmiałość i nabrać pewności siebie, a nawet udzielę kilku porad sercowych 🙂 Stylizacje, przepisy, wspomnienia, zdjęcia z rodzinnych albumów i spotkań z fanami, opowiadania nawiązujące do moich ulubionych powieści, a nawet mój własny komiks – postarałem się umieścić w tej książce wszystko, co mogłoby się wam spodobać!

Drogi czytelniku! Mam nadzieję, że ta książka chociaż na chwilę poprawi ci humor, sprawi że zapomnisz o troskach i problemach, a na twojej twarzy pojawi się szeroki uśmiech! Chciałbym, żebyś podczas lektury myślał tylko pozytywnie i czuł niczym nieskrępowaną radość. Taki zawsze jest mój cel: dobra zabawa bez negatywnych emocji i agresji. Pamiętaj! Świat stoi przed tobą otworem!

To jednak nie wszystko! W książce znajdziesz interaktywne strony współdziałające z darmową aplikacją, dzięki której uzyskasz dostęp do niepublikowanych materiałów, zabaw i wyzwań, których specjalnie z tej okazji się podjąłem! 🙂

Książka ,,Takie tam"
Źródło: https://www.facebook.com/JDabrowsky/

JDabrowsky – Jeden z najbardziej znanych polskich Youtuberów, JDabrowsky, Znany również jako Jasiu, pierwsze kroki na Youtube stawiał w roku 2011. Zaczynał od serii gier z Minecraftem, a największą popularność przyniosły mu gry dla nastolatków. Twórca kanału JDabrowsky oraz marki odzieżowej JDabrowsky Wear, prezenter radiowej Czwórki, regularnie spotyka się ze swoimi widzami i organizuje dla nich wspólne wyjazdy.

Książka JDabrowsky ,,Takie tam” (wydawnictwo Insignis) adresowana do odbiorców jego kanałów, czyli dziewczyn w wieku 12+, zawiera wszystko, co fanki chciałby wiedzieć o swoim idolu. Jest to wyjątkowa pozycja zawierająca w sobie elementy poradnika, komiksy, zdjęcia z rodzinnych albumów, strony do samodzielnego uzupełnienia, quizy, wspomnienia Janka i anegdotki z jego życia oraz wiele wiele więcej. Janek podpowie między innymi, jak mądrze prowadzić swój youtubowy kanał i kręcić filmiki, w co się ubrać, by fajnie wyglądać czy w jaki sposób pokonać nieśmiałość. Książka wzbogacona jest o strony, które współdziałają z darmową aplikacją opartą na rzeczywistości rozszerzonej. Aplikacja w zestawieniu ze stronami książki odkrywa ich tajemniczą zawartość – nigdzie indziej niepublikowane filmiki Janka, w których zdradza swoje sekrety czy podejmuje różnego rodzaju wyzwania.

Statystki kanałów Jasia:
YouTube – ponad 1 milion subskrypcji
Ponad 135 milion wyświetleń filmów na kanale
Instagram – 690 tys. obserwujących,
Facebook – 610 tys. like’ów.

Czytaj także: JDABROWSKY rusza w trasę promocyjną ze swoją książką ,,Takie tam”!

Premiera książki już 23 listopada 2016!

Zamów książkę przed premierą w promocyjnej cenie!: https://www.empik.com/jdabrowsky-takie-tam-dabrowski-jan,p1130587645,ksiazka-p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here