Książka autorstwa jednego z najbardziej znanych polskich Youtuber’ów już niebawem w sprzedaży!

Książka ,,Takie tam”

Kilka słów od autora:

Pisząc książkę ,,Takie tam” miałem podobny cel, co przy tworzeniu filmów na YT. Chciałem, aby Twoje mięśnie twarzy, chociaż na chwilkę wywołały bezcenny uśmiech. Mam nadzieję, że mi się to udało i będziesz się przy czytaniu bawić wybornie. Wierzę, że dzięki tej książce uwierzysz, że wszystko w dzisiejszym świecie jest możliwe. Dzięki internetowi i jego wielkim zasobom masz szansę na rozwój w każdej dziedzinie. Świat stoi przed Tobą otworem, tak jak stał przede mną.

Na stronach tej książki zabiorę was w podróż pełną wspomnień, opowiem, jak to się wszystko zaczęło. Przecież wiecie: jestem zwykłym chłopakiem z Legnicy, który przede wszystkim dzięki wam może robić to, co go uszczęśliwia. Pamiętaj, że twoje marzenia również mogą się spełnić, jeśli tylko o nie zawalczysz!

Postaram się wam podpowiedzieć, jak tworzyć filmiki i pracować nad swoim kanałem, w co się ubrać, żeby fajnie wyglądać i dobrze się czuć. Poza tym podpowiem jak pokonać nieśmiałość i nabrać pewności siebie, a nawet udzielę kilku porad sercowych 🙂 Stylizacje, przepisy, wspomnienia, zdjęcia z rodzinnych albumów i spotkań z fanami, opowiadania nawiązujące do moich ulubionych powieści. Znajdziecie tam nawet mój własny komiks – postarałem się umieścić w tej książce wszystko, co mogłoby się wam spodobać!

Drogi czytelniku! Mam nadzieję, że ta książka chociaż na chwilę poprawi ci humor i sprawi, że zapomnisz o troskach oraz problemach. Liczę na to, że na twojej twarzy pojawi się szeroki uśmiech! Chciałbym, żebyś podczas lektury myślał tylko pozytywnie i czuł niczym nieskrępowaną radość. Taki zawsze jest mój cel: dobra zabawa bez negatywnych emocji i agresji. Pamiętaj! Świat stoi przed tobą otworem!

To jednak nie wszystko! W książce znajdziesz interaktywne strony współdziałające z darmową aplikacją. Dzięki niej uzyskasz dostęp do niepublikowanych materiałów, zabaw i wyzwań, których specjalnie z tej okazji się podjąłem! 🙂

Książka ,,Takie tam"
Źródło: https://www.facebook.com/JDabrowsky

Kim jest Janek Dąbrowski?

JDabrowsky – Jeden z najbardziej znanych polskich Youtuberów, JDabrowsky, Znany również jako Jasiu, pierwsze kroki na Youtube stawiał w roku 2011. Zaczynał od serii gier z Minecraftem, a największą popularność przyniosły mu gry dla nastolatków. Twórca kanału JDabrowsky oraz marki odzieżowej JDabrowsky Wear, prezenter radiowej Czwórki. Regularnie spotyka się ze swoimi widzami i organizuje dla nich wspólne wyjazdy.

Książka JDabrowsky ,,Takie tam” (wydawnictwo Insignis) adresowana do odbiorców jego kanałów, czyli dziewczyn w wieku 12+. Zawiera wszystko, co fanki chciałby wiedzieć o swoim idolu. Jest to wyjątkowa pozycja zawierająca w sobie elementy poradnika, komiksy i zdjęcia z rodzinnych albumów. Ponadto są tam strony do samodzielnego uzupełnienia, quizy, wspomnienia Janka i anegdotki z jego życia oraz wiele wiele więcej! Janek podpowie między innymi, jak mądrze prowadzić swój youtubowy kanał i kręcić filmiki. W co się ubrać, aby fajnie wyglądać czy w jaki sposób pokonać nieśmiałość. Książka wzbogacona jest o strony, które współdziałają z darmową aplikacją opartą na rzeczywistości rozszerzonej. Aplikacja w zestawieniu ze stronami książki odkrywa ich tajemniczą zawartość. Są to nigdzie indziej niepublikowane filmiki Janka, w których zdradza swoje sekrety czy podejmuje różnego rodzaju wyzwania.

Statystki kanałów Jasia:
YouTube – ponad 1 milion subskrypcji
Ponad 135 milion wyświetleń filmów na kanale
Instagram – 690 tys. obserwujących,
Facebook – 610 tys. like’ów.

Czytaj także: JDABROWSKY rusza w trasę promocyjną ze swoją książką ,,Takie tam”!

Premiera książki już 23 listopada 2016!

Zamów książkę przed premierą w promocyjnej cenie!: https://www.empik.com/jdabrowsky-takie-tam-dabrowski-jan,p1130587645,ksiazka-p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj