Źródło: Pinterest

W tym wpisie znajdziesz aż 10 dowodów na to, że mu się podobasz.

My, kobiety, zazwyczaj potrafimy wyczuć, kiedy komuś się spodobamy. Czasami nie da się tego nawet opisać słowami, po prostu to wiemy. Nie zawsze jednak sprawa jest taka oczywista. Zdarza się, że nie jest łatwo rozpoznać, czy wpadłyśmy chłopakowi w oko. Być może on jest nieśmiały, albo my nie umiemy dostrzec wysyłanych przez niego sygnałów. W tym wpisie przedstawiamy 10 dowodów, dzięki którym zyskasz pewność, jakie są jego uczucia względem Ciebie.

Jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi?

Sprawdź, czy chłopak wysyła do Ciebie któryś z poniższych sygnałów. A może jest ich znacznie więcej? 🙂

#1. Często na Ciebie zerka

Ilekroć przebywacie w tym samym pomieszczeniu, czujesz na sobie jego wzrok? Chłopak, któremu się podobasz będzie Ci rzucał ukradkowe spojrzenia, dopóki nie przyciągnie Twojego wzroku. Kiedy już to się stanie, albo się zawstydzi, albo uśmiechnie się do Ciebie.

#2. Zawsze jest gdzieś w pobliżu

Nie myśl sobie, że jego obecność wszędzie tam, gdzie się pojawiasz, to czysty przypadek. Prawdopodobnie on stara się do Ciebie zbliżyć i lepiej Cię poznać. Jeśli coraz częściej spotykasz go w różnych miejscach, to całkiem możliwe, że nie dzieje się to bez przyczyny.

#3. Często inicjuje kontakt

Chłopak, któremu się podobasz, będzie starał się jak najczęściej być z Tobą w kontakcie. Wiadomości na messengerze, sms-y lub spotkania na żywo, bez względu na to, jaką formę komunikacji wybrał, świadczy to o tym, że chce pogłębić Waszą znajomość.

#4. Obserwuje Cię w social mediach

Samo obserwowanie nie musi jeszcze o niczym świadczyć, ale jeśli on jest aktywny na Twoich profilach, to bez wątpienia świadczy o tym, że jest Tobą zainteresowany. Nie ma znaczenia, czy tylko wysyła reakcje, czy pisze komentarze. Tego typu zachowanie możesz śmiało interpretować jako oznakę jego sympatii wobec Ciebie.

#5. Komplementuje Cię

Liczne komplementy padające z jego ust to kolejny dowód na to, że mu się podobasz. To niekoniecznie muszą być teksy odnoszące się jedynie do Twojego wyglądu. Wszelkie pochwały bądź po prostu miłe słowa mające na celu sprawić Ci radość, możesz postrzegać jako komplementy.

Ebook: Wielka księga mistrzyni podrywu

#6. Interesuje się Tobą

Nie tylko chce wiedzieć, co u Ciebie słychać, ale jest wobec Ciebie opiekuńczy i się martwi? Chce zawsze wiedzieć, czy wszystko w porządku, a gdy jesteś w potrzebie, zawsze możesz liczyć na jego pomoc? W takim razie zdecydowanie nie powinnaś mieć wątpliwości co do tego, że mu się podobasz.

#7. Podpytuje znajomych na Twój temat

Zainteresowanie drugą osobą można okazywać nie tylko poprzez bezpośredni kontakt. Być może on jest zbyt nieśmiały albo nie znacie się jeszcze tak dobrze. W takiej sytuacji prawdopodobnie nie będzie rozmawiał z Tobą, ale… z Twoimi bliskimi. Doszły Cię słuchy, że on wypytuje znajomych o Ciebie? A może bardzo pozytywnie wypowiada się na Twój temat, choć nie jesteście ze sobą aż tak blisko? Takie zachowanie bez wątpienia oznacza, że wpadłaś mu w oko.

#8. Jest o Ciebie zazdrosny

Możesz to sprawdzić na kilka sposobów. Jeśli na co dzień rozmawiacie ze sobą, to on powinien być wyraźnie niezadowolony, gdy tylko wspominasz o innym chłopaku. Możliwe także, że każdego potencjalnego rywala będzie próbował zdyskredytować w Twoich oczach. Jeśli natomiast nie znacie się aż tak dobrze, to całkiem możliwe, że on pojawi się tuż obok, kiedy tylko ktoś będzie się obok Ciebie kręcił. Po prostu będzie chciał trzymać rękę na pulsie.

#9. Traktuje Cię inaczej niż pozostałe dziewczyny

W towarzystwie swoich koleżanek jest wyluzowany, a przy Tobie wydaje się być spięty? Kiedy pojawiasz się obok zaczyna się jąkać lub robi się czerwony, choć dotąd sprawiał wrażenie pewnego siebie? A może po prostu widzisz, że w Twojej obecności bardziej się stara i zachowuje jak dżentelmen? To może oznaczać tylko jedno: on na Ciebie leci!

#10. Stawia Ciebie na pierwszym miejscu

Jeśli chłopak jest w stanie zmienić dla Ciebie swoje plany, to wiedz, że jesteś dla niego bardzo ważna. Stawianie Ciebie oraz Twoich potrzeb na pierwszym miejscu bez wątpienia oznacza, że nie traktuje Cię jak zwykłej koleżanki. Uwierz, że musisz być dla niego ważna, skoro potrafi zrezygnować z wyjścia z kumplami lub innych zajęć, aby spędzić czas w Twoim towarzystwie.

Jeśli zaobserwowałaś u chłopaka niektóre albo większość powyższych sygnałów, to nie powinnaś mieć żadnych wątpliwości co do tego, że mu się podobasz. Kolejny ruch należy do Ciebie!

Czytaj także: Jak poderwać każdego chłopaka? ? poradnik krok po kroku!

jak pokazać chłopakowi że ci się podoba
Źródło: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj