przystojny chłopak
Źródła: https://favim.com/image/1322613 || https://in.pinterest.com/pin/797348309008900281

Przystojny chłopak, to znaczy jaki? W tym wpisie przyjrzymy się bliżej cechom, jakie powinien posiadać urodziwy facet.

Chciałbyś wiedzieć, jakie cechy wpływają na to, że niektórzy chłopcy są w oczach dziewczyn postrzegani jako przystojni? W tym wpisie przedstawiamy 5 zalet, które są absolutnym must have każdego atrakcyjnego faceta. Sprawdź, czy posiadasz którąś z nich.

Jakie cechy musi posiadać przystojny chłopak?

#1. Zadbany wygląd

Uroda jest kwestią indywidualną i w dużej mierze zależy od preferencji. Niektóre dziewczyny wolą niebieskookich blondynów, a inne brunetów o piwnych oczach. Dla jednych przystojny będzie wysoki mięśniak, a inne zwrócą uwagę na kogoś szczupłego o średnim wzroście. Bycie zadbanym to jednak zupełnie inna kwestia i chyba każda dziewczyna zgodzi się, że jest to jeden z warunków decydujących o atrakcyjności chłopaka. Niezniszczone ubrania, świeżo umyte włosy, czyste paznokcie oraz zdrowe zęby to absolutne minimum, jakie musi spełnić każdy facet, aby zasłużyć na miano przystojnego.

#2. Ładne oczy

Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy i jest w tym powiedzeniu sporo prawdy. Wiele dziewczyn właśnie na podstawie oczu ocenia, czy chłopak jest przystojny. Kolor tęczówki jest tak naprawdę kwestią drugorzędną, bo ważniejsza jest ciemna oprawa oka. Faceci o długich rzęsach i gęstych brwiach mają znacznie większe powodzenie u kobiet. Co w takim razie mają zrobić chłopcy, których matka natura nie obdarzyła ciemną oprawą oczu? Czy są oni skazani na niepowodzenie u płci przeciwnej? Oczywiście, że nie! Jak wspominałyśmy wcześniej, każda dziewczyna ma swoje indywidualne preferencje. Z pewnością znajdzie się taka, dla której oczy nie są aż tak ważne. Niemniej dla wielu ma to znaczenie.

#3. Zdrowa cera

Za stan cery odpowiadają nie tylko hormony. W wieku dojrzewania wielu nastolatków miewa problemy skórne. Jednak nawet ci, którym od czasu do czasu wyskoczy pryszcz na buzi, są często postrzegani jako przystojni. W takim razie w czym tkwi sekret powodzenia? Na stan cery wpływa także odpowiednio zbilansowana dieta, unikanie używek oraz zdrowy kolory skóry. Chłopak, który spożywa dużo warzyw i owoców, nie pali papierosów, unika alkoholu i dużo przebywa na dworze będzie miał większe powodzenie niż ten, którego dieta bogata jest w przetworzoną żywność, nie stroni od używek i spędza wiele godzin przed komputerem.

#4. Smukła sylwetka

Niektórzy mają to szczęście, że nie muszą robić nic, a i tak wyglądają świetnie. Pozostali muszą się napracować, aby ich sylwetki prezentowały się atrakcyjnie. Nikt oczywiście nie wymaga, abyś codziennie chodził na siłownię, ale zadbane ciało ma wpływ na to, jak Cię postrzegają inni. Nie musisz mieć 4-paka na brzuchu ani bicepsa wielkości głowy, ale po prostu nie unikaj sportu. Sflaczałe ciało u młodego chłopaka wygląda dobrze, więc z pewnością nie doda Ci uroku.

#5. Intrygujący zapach

Nie musisz wyglądać jak Ryan Gosling, ale jeśli będziesz ładnie pachniał, to niejedna dziewczyna straci dla Ciebie głowę. Dbanie o higienę to jedno, ale intrygujący zapach perfum sprawi, że płeć piękna na długo nie będzie mogła o Tobie zapomnieć. U młodych mężczyzn najlepiej sprawdzają się zapachy cytrusowe, oparte na bazie aromatów mandarynki, cytryny, limonki czy jałowca, połączonych z aromatem drewna lub przypraw. Równie popularne są zapachy paprociowe, łączące ze sobą aromaty cytrusowe z nutą paczuli, mchu, lawendy i ziół, takich jak bazylia, tymianek lub rozmaryn.

Czytaj także: Czy masz u niej szansę?

Posiadanie powyższych cech sprawia, że chłopak jest postrzegany w oczach dziewczyn jako przystojny. Na atrakcyjność mają jednak wpływ także inne zalety. Są to między innymi wysoka kultura osobista, inteligencja, ciekawe pasje czy otwartość na świat. Wiele dziewczyn zwraca uwagę nie tylko na wygląd, ale również na charakter. Jeśli więc chcesz zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej zadbaj nie tylko o to, co masz na zewnątrz, ale również o to, co masz w środku.

przystojny chłopak
Źródło: https://favim.com/image/3794989

Źródło tekstu: http://www.moncredo.pl/wszystko-o-perfumach/zapachy-dla-mezczyzn-jak-je-dobierac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj