Źródło: Pinterest

Chcesz wiedzieć, czy on na Ciebie leci? Sprawdź, czy wysyła Ci TE sygnały!

Jeśli chciałabyś się przekonać, czy podobasz się jakiemuś chłopakowi, to wystarczy zacząć dobrze mu się przyglądać. Chłopak, który czuje do Ciebie miętę, będzie wysyłał (celowo lub podświadomie) pewne sygnały. Poniżej znajdziesz kilka przykładów.

Szuka Twojego wzroku. Zakochany chłopak będzie chciał cały czas ma Ciebie patrzeć, dlatego za wszelką cenę będzie utrzymywał z Tobą kontakt wzrokowy.

Uśmiecha się do Ciebie. To chyba najbardziej oczywisty sygnał, jaki tylko może Ci wysłać chłopak 🙂

Unosi brwi, gdy z Tobą rozmawia. To oznaka, że mu się podobasz. U chłopaków to odruch bezwarunkowy, więc oni nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że tak robią.

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

Zaczepia Cię. Jeśli chłopak chce okazać dziewczynie swoje zainteresowanie, to często próbuje ją zaczepić. Czasami w formie żartów, często zdarza się też, że wymyśla jakieś śmieszne przezwisko i zaczyna się zwracać do niej w ten sposób.

Próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę. Przebywa blisko Ciebie, zagaduje, a nawet potrafi robić z siebie głupka, bylebyś na niego spojrzała? Coś jest na rzeczy!

Dotyka Cię ,,przypadkiem?. Idziecie obok siebie, a on dotyka swoim ramieniem Twoje? Albo siada tak blisko Ciebie, żeby Wasze kolana się ze sobą stykały? To znaczy, że chce być jak najbliżej Ciebie!

Jest o Ciebie zazdrosny. Ma zły humor, gdy widzi jak rozmawiasz z innym chłopakiem, albo na siłę wyszukuje wady Twojego ulubionego aktora, tak aby uświadomić Ci, że wcale nie jest taki przystojny? To znak, że chce spławić potencjalną ,,konkurencję”!

Czytaj także: Czego ON pragnie?

zakochany chłopak

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

6 KOMENTARZE

  1. Mam 11 lat a chłopak który prawdopodobnie w innej szkole nie przeszedł do następniej klasy teraz jest w 5 – tej tak samo jak ja. On ma 13 lat. Ja chodzę do klasy „a”, a on do klasy ” b”. Ciąglekiedy się mijamy, zaczepia mnie. A to uderzy mnie workiem od wf, a to jego bluzą. Dawniej gadaliśmy ale wyszła o nas plotka że ja się niby w nim zakochałam a ja nawet o nim nie myślę i nie zakochałam się w nim. Oczywiście tą plotkę wymyśliła największa plotkara z jego klasy. Zaczepia mnie coraz częściej jakby chciał zwrócić na siebie uwagę i często mam wrażenie że chce poprzez zaczepia nie mi powiedzieć „Halo, ja tu jestem”. No i… Nie wiem co robić! A no i w wakacje 2021 jeździliśmy taką grupką – on też tam był. Moja koleżanka z jego klasy mówi że mu się podobam. No i co teraz robić?

  2. Spróbuj na spokojnie z nimi porozmawiać. Nie proś ich ciągle bo to tylko pogorszy sytuację. Może spróbuj namówić ich aby pojechał z wami jakiś dorosły, któremu ufają twoi rodzice.

  3. W moje szkole jest chłopak, który cały czas na mnie patrzy. Koleżanki mówią mi, że mu sie podobam. Ja w to nie wierze, ponieważ kiedys robil sobie ze mnie beke. Koledzy natomiast mówią, ze ten chlopak chce sie mnie zapytac o chodzenie. Co mam zrobic?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj