Czego pragnie Twój chłopak i co sprawiłoby mu największą radość? Spytałyśmy o to kilku chłopców! Sprawdź, co odpowiedzieli.

Wiele z nas zastanawia się, jak zadowolić swojego chłopaka i tak właściwie czego on pragnie. Niestety czytać w myślach nie umiemy, ale zawsze można zapytać 🙂 Właśnie to postanowiłyśmy zrobić, a poniżej znajdziecie kilka odpowiedzi od naszych czytelników.

Czego ON pragnie?

,,Jeżeli o mnie chodzi to najbardziej na świecie pragnę, żeby moja dziewczyna przestała się co chwilę na mnie obrażać. Ona często strzela fochy i potem nie chce mi powiedzieć o co jej chodzi, a ja się nigdy nie domyślam, więc jest lipa”. Kacper, 16 lat.

,,Chciałbym, żeby moja ukochana czasami mnie zaskakiwała. Ja często robię jej niespodzianki i widzę, że ją to cieszy, ale sama jakoś nie wpadnie na to, żeby mi zrobić przyjemność. Też chciałbym kiedyś zobaczyć, że jestem dla niej ważny i zaplanowała coś specjalnie dla mnie. Może kiedyś się doczekam…”. Adam, 19 lat.

,,Ja to w ogóle pragnę znaleźć normalną dziewczynę, bo na razie to trafiam tylko na takie, co lecą na kasę”. Mati, 18 lat.

,,Pragnę uczciwej dziewczyny, która mnie nie będzie zdradzać. Niestety raz się sparzyłem i teraz boję się jakiejkolwiek zaufać. Myślicie, że to minie?”. Kuba, 16 lat.

,,Marzę o ślicznej, zgrabnej i mądrej dziewczynie, która lubi moich kumpli i pozwala mi się czasem z nimi spotkać. Jednocześnie ja sam wolę spędzić wieczór z nią niż ziomkami, ale czasem po prostu trzeba. Pragnę dziewczyny, która ma trochę oleju w głowie i wie, że są rzeczy ważniejsze niż makijaż i nowe ciuchy, np. nauka do której potrafi mnie zagonić. Na szczęście nie muszę szukać, bo już znalazłem swój ideał!”. Radek, 19 lat.

,,Ja pragnę, żeby moja dziewczyna przestała mi nadawać na swoje kumpele, bo ja potem muszę się z nimi spotykać i udawać, że nic nie wiem, a ona mówi, że nie ma się komu zwierzyć. Najgorzej!”. Robert, 15 lat.

Czego Wy pragniecie, jeśli chodzi o chłopców? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Po czym poznać, że on nie jest wart Twojej uwagi?

Czego ON pragnie?

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

4 KOMENTARZE

  1. Kuba jestem pewna, że poznasz fajną dziewczynę która będzie ci wierna i nie skrzywdzić Cię tak bardzo. Trzymam kciuki byś znalazł tą dziewczynę którą obdarzysz uczuciem ?
    Pozdrawiam ?

  2. czego może dziewczyna chcieć … no może np. tego aby kochał ją niezależnie od wyglądu i by ciągle ją gdzieś zabierał.

  3. Kuba , ja myślę że powinno Ci to minąć, oczywiście musi minąć trochę czasu, ale powinno minąć?. W każdym razie trzymam kciuki za Ciebie. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj