Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?
Źródło: https://favim.com/image/6311989

Zauroczyłaś się w chłopaku, ale jego zachowanie wzbudza Twoje wątpliwości? Sprawdź, czy on jest warty Twojej uwagi.

Serce nie zawsze podpowiada nam to samo, co umysł. Sama zresztą doskonale wiesz, że najczęściej w momencie poznania chłopaka, zwracamy uwagę na jego wygląd i już wtedy jesteśmy zauroczone. Po jakimś czasie poznajemy chłopaka i wtedy uczucie przeradza się w miłość (lub nie). Czasami jest jednak tak, że od samego początku coś jest nie tak. Z jednej strony na widok tego chłopaka miękną nam nogi, a z drugiej strony podświadomie czujemy, że on nie jest dla nas. Po czym w takim razie poznać, że nie warto tracić na niego czasu? Czytaj dalej!

Po czym poznać, że on nie jest wart Twojej uwagi?

#1. Flirtuje z wieloma dziewczynami

Jeśli on ma wiele ,,koleżanek”, to lepiej dobrze się zastanów, czy chcesz ciągnąć tę znajomość. Związek z flirciarzem to tylko ciągły strach przed byciem porzuconą, więc pomyśl czy chcesz przez to przechodzić.

#2. Zwodzi Cię

Każda z nas zasługuje na chłopaka, który będzie szalał na naszym punkcie. Jeśli ten ,,osobnik” zamiast tego co chwilę zmienia Wasze plany i nie odpisuje na wiadomości, to nie warto tracić na niego czasu.

#3. Często imprezuje

Oczywiście możliwe, że Ty też to robisz i wtedy nie ma problemu, bo łączy Was wspólna pasja. Jeśli jednak Ty jesteś raczej spokojnym typem, a on co tydzień chodzi do klubu, to może być Ci ciężko to znieść. Tacy chłopcy często piją sporo alkoholu i palą papierosy, a nie wszystkim dziewczynom to odpowiada.

#4. Łamie prawo

Mamy nadzieję, że takie rzeczy Ci nie imponują, bo naprawdę nie ma w tym nic fajnego. Wchodzenie w konflikt z prawem nie zrobi z niego prawdziwego faceta. Pomyśl czy nie wolałabyś jednak spotykać się z chłopakiem w kinie lub restauracji, zamiast na komisariacie?

#5. Nie ma pasji

Chłopak powinien inspirować i motywować dziewczynę do bycia jeszcze lepszym i ciekawszym człowiekiem. Jeżeli jego jedynym zainteresowaniem jest picie piwa w weekend i machanie hantlem 2 razy w tygodniu to chyba nie jest wart Twojej uwagi. Kiedyś może zacząć przeszkadzać Ci to, że on nie ma pasji, szczególnie jeśli poznasz kogoś ciekawego, kto cały czas się rozwija.

#6. Nie ma planów na przyszłość

To jasne, że w młodym wieku nie każdy musi wiedzieć, co będzie robił za kilka lat, ale jeśli on w ogólnie się nad tym nie zastanawia, a dodatkowo olewa szkołę, to raczej ciężko będzie mu zapewnić Wam dobre warunki w przyszłości (wcale nie chodzi o to, że masz być jego utrzymanką, ale dobrze by było, gdyby jednak zarabiał kiedyś przyzwoite pieniądze).

Czytaj także: 6 rzeczy, których nie powinnaś robić dla chłopaka

czy on jest ciebie wart

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

3 KOMENTARZE

  1. Proszę napiszcie co zrobic gdy wydaje ci się że nie pasujecie do siebie z chłopakiem bo on jest bogaty i może pozwolić sobie na wszystko, a ty jesteś przeciętna i się bardzo różnicie pod tym względem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj