Nasza czytelniczka ma poważny problem, a czasu na jego rozwiązanie jest coraz mniej. Pomożecie?

Mam na imię Marta i jestem w trzeciej klasie liceum. Jak pewnie większość z Was wie, wiąże się to ze Studniówką, którą mam za niecały miesiąc. Niestety partnera nadal brak. W związku z tym zapytałam się mojego najlepszego kolegi czy chciałby iść ze mną, ale jak to stwierdził „chyba raczej nie da rady”.. Myślałam, że pójdzie ze mną, bo łączy nas ta sama pasja, marzenia i mielibyśmy o czym rozmawiać, ale to nie pierwszy raz, kiedy odmówił mi spotkania. Powiem wam, że on mi się podoba, ale ostatnio zauważyłam, że jemu podoba się inna dziewczyna i nie mam co z nią konkurować.. Tak czy inaczej jest mi przykro, bo on mógłby rozwiązać mój problem, ale chyba nie mam co na to liczyć. Nie chcę też czekać, aż się łaskawie namyśli i może dzień przed powie mi, że nic z tego.

Wracając do Studniówki, to mam do Was pytanie: Czy Waszym zdaniem mogłabym zaprosić chłopaka, którego kiedyś odrzuciłam, bo podobał mi się inny? Chciałabym zatańczyć poloneza na Studniówce, na ostatnim szkolnym balu. Wszystko mam już opłacone za dwie osoby. Sama nie chciałabym pójść, bo dziwnie bym się czuła, już chyba wolałabym nie iść. Wszyscy z mojej klasy idą z osobą towarzyszącą.. W mojej szkole jest mniej chłopaków niż dziewczyn, więc nawet nie mam ze szkoły kogo zaprosić. Co byście zrobiły na moim miejscu? Dodam tylko, że nie mam pewności czy ten chłopak się zgodzi, ale i tak nie mam innego pomysłu”.

Czytaj także: ,,Nie chcę iść na Studniówkę”

,,Nie mam z kim iść na Studniówkę"

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

3 KOMENTARZE

  1. Zapytaj się co za problem. Zawsze możesz zrobić jak moja siostra. Zaprosiła na bal naszego dalekiego kuzyna bo nikt nie chciał z nią iść i nikt nie wiedział że to nasz kuzyn. Może rodzice mają znajomych którzy mają takiegos chłopaka w twoim wieku albo jakiś sąsiad to nie musi być ktoś ze szkoły. A zawsze jak nie będziesz miała partnera to nie jesteś ani pierwsza ani ostatnia osoba która będzie bez partnera. Może na balu będzie jakiś samotny chłopak. Jak zauważysz że tak to zawsze możesz podejść i zagadać itp. Jeśli będzie nudno zawsze możesz wrócić do domu przecież nikt nie każe Ci tam siedzieć.

  2. Zapytaj może akurat się uda? a jeśli nie to możesz dodać jakieś ogłoszenie na fb na spotted z twojej okolicy że szukasz partnera na studniówkę i może ktoś fajny się zgłosi i przy okazji poznasz nowych ludzi. Trzymam kciuki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj