Źródło: Pinterest

Rozstałaś się z chłopakiem i nie umiesz się z tym pogodzić? Sprawdź, jak się pozbierać i szybko o nim zapomnieć!

Wypłacz się. To naprawdę pomaga. Jeśli chcesz być sama, puść sobie jakiś wyciskacz łez, wskocz pod ciepły koc, zrób sobie kakao i ulubione jedzenie. Nie zapomnij mieć pod ręką paczki chusteczek.

Pogódź się z tym, że to koniec. Oczywiście to trudne, ale ważne, żebyś uświadomiła sobie, że już nic z tego nie będzie. Pod żadnym pozorem nie wydzwaniaj do niego ani nie pisz, bo wyjdziesz wtedy na desperatkę, a na pewno w ten sposób nie sprawisz, że on będzie znowu chciał z Tobą być.

Pozbądź się wszystkiego co Ci o nim przypomina. Zdjęcia, numer telefonu, jakieś pamiątki. Usuwanie go ze znajomych na Facebooku byłoby dziecinadą, ale możesz przestać obserwować jego profil, tak, aby nie widzieć tego, co wrzuca na swoją tablicę.

Pokaż mu co stracił. Zamiast siedzieć w domu i objadać się czekoladą zacznij dbać o siebie – nowe  ciuchy, nowe hobby, fryzura. Bądź szczęśliwa. Czasem zdarza się, że właśnie takie zachowanie sprawia, że chłopak uświadamia sobie co stracił, jednak nie to powinno być Twoim celem. Zrób to przede wszystkim dla siebie, ponieważ skupiając się na sobie, szybciej minie ból związany z rozstaniem.

Otwórz się na nowe znajomości. Najlepszym lekarstwem na złamane serce jest..nowa miłość! Pewnie nowe uczucie to ostatnia rzecz, o której teraz myślisz, ale nie zamykaj się na ludzi. To, że ten chłopak okazał się dupkiem, nie oznacza, że na świecie są tylko tacy

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here