Źródło: Pinterest

Rozstałaś się z chłopakiem i nie umiesz się z tym pogodzić? Sprawdź, jak się pozbierać i szybko o nim zapomnieć!

Jak się pozbierać po rozstaniu?

Wypłacz s

To naprawdę pomaga. Jeśli chcesz być sama, puść sobie jakiś wyciskacz łez, wskocz pod ciepły koc, zrób sobie kakao i ulubione jedzenie. Nie zapomnij mieć pod ręką paczki chusteczek.

Pogódź się z tym, że to koniec

Oczywiście to trudne, ale ważne, żebyś uświadomiła sobie, że już nic z tego nie będzie. Pod żadnym pozorem nie wydzwaniaj do niego ani nie pisz, bo wyjdziesz wtedy na desperatkę, a na pewno w ten sposób nie sprawisz, że on będzie znowu chciał z Tobą być.

Pozbądź się wszystkiego co Ci o nim przypomina

Zdjęcia, numer telefonu, jakieś pamiątki. Usuwanie go ze znajomych na Facebooku byłoby dziecinadą, ale możesz przestać obserwować jego profil, tak, aby nie widzieć tego, co wrzuca na swoją tablicę.

Pokaż mu co stracił

Zamiast siedzieć w domu i objadać się czekoladą zacznij dbać o siebie – nowe  ciuchy, nowe hobby, fryzura. Bądź szczęśliwa. Czasem zdarza się, że właśnie takie zachowanie sprawia, że chłopak uświadamia sobie co stracił, jednak nie to powinno być Twoim celem. Zrób to przede wszystkim dla siebie, ponieważ skupiając się na sobie, szybciej minie ból związany z rozstaniem.

Otwórz się na nowe znajomości

Najlepszym lekarstwem na złamane serce jest… nowa miłość! Pewnie nowe uczucie to ostatnia rzecz, o której teraz myślisz, ale nie zamykaj się na ludzi. To, że ten chłopak okazał się dupkiem, nie oznacza, że na świecie są tylko tacy

Skup się na sobie

Rozwijaj swoje pasje, poświęć wolny czas na to, co sprawia Ci największą przyjemność – czytanie książek, ulubiony serial, domowe spa, siłownia. Jest wiele możliwości, żeby poprawić sobie humor. Może zakupy albo pyszne ciacho?

Nie przejmuj się

Tego kwiatu jest pół światu. To, że jeden chłopak nie odwzajemnia Twoich uczuć, nie oznacza, że coś jest z Tobą nie tak. Może po prostu nie jesteś w jego typie, ale to nie powód, żeby się załamywać. Jeśli masz jakieś kompleksy, spróbuj się ich pozbyć.

Spędzaj czas z przyjaciółmi i rodziną

Grono najbliższych Ci osób, na pewno da radę poprawić Ci humor i oderwać od ponurych myśli, a to jest przecież najważniejsze.

Wygadaj się

Jeśli nie możesz liczyć na najbliższych pomyśl o wizycie u psychologa. Taka rozmowa może Ci wiele dać, a przede wszystkim poczujesz się lepiej, jeśli nie będziesz dusić smutku w sobie.

Znajdź jakieś pozytywy rozstania

Na początku może to być trudne, ale z czasem może okazać się, że rozstanie było najlepszą rzeczą, jaka mogła przytrafić Ci się w życiu! Czy on naprawdę był taki idealny, a Ty w 100% byłaś gotowa na związek? Bycie singlem to szansa na zabawę, poznanie siebie i czekanie na odpowiedniego chłopaka.

Jak się pozbierać po rozstaniu?

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj