Kornelia zwraca się do Was z prośbą o pomoc. Przeczytajcie jej list.

,,Cześć,

Mam pewien problem, który jest dla mnie dość poważny. Ja z moim przyjacielem – Adamem zaczęliśmy być najlepszymi przyjaciółmi od kiedy ja wspierałam go po śmierci jego taty. Od tego czasu się bardziej przyjaźnimy i jesteśmy naprawdę blisko. Adam miał dziewczynę – Sarę, z którą również się przyjaźnię (śmiało można powiedzieć, że jesteśmy BFF).

Kilka dni temu Adam zerwał z Sarą. Ona udawała, że wszystko okej, ale tak naprawdę widać było, że bardzo za nim tęskniła. Dzisiaj on wziął mnie na osobność, gdy byłam w jej towarzystwie, przeprosił mnie (dla ścisłości obraziłam się na niego za to, że zranił Sarę) i pocałował w policzek, tak jak to zwykle robi. Wiem, że moja przyjaciółka tego nie widziała, bo stałam tyłem do niej i przy ścianie.

Dzisiaj pomyślałam sobie, że nie wiem czy to w ogóle jest fair w stosunku do Sary, żeby przyjaźnić się z Adamem. No, ale w sumie to nie przestanę się przyjaźnić z Adamem, tylko dlatego, że oni ze sobą zerwali. W końcu nasza przyjaźń nie opierała się na ich związku. Ale sama nie wiem już jak myśleć.

Pomożecie?”.

Kornelia

,,Czy muszę wybierać między przyjacielem a przyjaciółką?"Źródło zdjęć: Pexels

3 KOMENTARZE

  1. Miałam podobnie i powiem Ci, że nie powinnaś rezygnować z żadnej przyjaźni. Każda jest inna wyjątkowa, możesz się z nimi osobno spotykać. Ale nie pozwól na to, żeby kazali Ci wybierać pomiędzy sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj