Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, jak spławić natrętną dziewczynę? W tym wpisie znajdziesz kilka pomysłów.

Większość z nas lubi się podobać innym. Co jednak w sytuacji, gdy nasza wielbicielka zaczyna być męcząca i natrętna? Jak ją spławić? Poniżej znajdziesz kilka skutecznych sposobów!

Jak spławić natrętną dziewczynę?

Czasem ciężko jest powiedzieć dziewczynie wprost, żeby dała nam spokój, tym bardziej, jeśli nie chcemy zranić jej uczuć. Co jednak, jeśli nieodbieranie telefonów i wykręcanie się od spotkań nie pomaga?

Traktuj ją jak przyjaciółkę

Zacznij jej się zwierzać, że podoba Ci się inna dziewczyna i że szukasz porady, co powinieneś zrobić. Możesz dodać, że cenisz sobie fakt, iż możecie szczerze ze sobą porozmawiać, jak PRZYJACIELE. Powinna zrozumieć aluzję, że nie ma co liczyć na nic więcej. Jeśli jednak mimo to nie daje Ci spokoju i ma nadzieję, że w końcu ją pokochasz, musisz wyciągnąć cięższe działa ?

Ignoruj ją

Nie odbieraj telefonu, nie odpisuj na sms-y. Jeśli spotkacie się gdzieś, powiedz że się spieszysz i nie masz czasu na rozmowę. To ważne, żebyś nie odpuścił i nie zaczął się z nią kontaktować, ponieważ ona tylko na to czeka, poza tym robisz jej w ten sposób niepotrzebne nadzieje.

Udawaj, że masz dziewczynę

Jeśli macie się w znajomych na Facebooku i wiesz, że ona śledzi Twój profil, daj jej do zrozumienia, że w Twoim życiu jest ktoś inny. Napisz status, że spędziłeś udany wieczór w kinie lub restauracji albo wrzuć zdjęcie jakiegoś przedmiotu z podpisem sugerującym, że to prezent od ukochanej. Możesz poprosić również jakąś znajomą, by wysyłała Ci sms-y lub dzwoniła, kiedy tylko natrętna dziewczyna jest w pobliżu.

Poproś o pomoc przyjaciół lub rodzinę

Jeśli ona zna Twoich najbliższych, powinieneś ich wtajemniczyć w sytuację. W przypadku, gdyby z nimi rozmawiała, muszą wiedzieć, by nie poruszać Twojego tematu w jej obecności. Może ktoś z Twoich znajomych spróbowałby jej zasugerować, że nie jesteś nią zainteresowany?

Zmień numer

Jeżeli ona nęka Cię wyłącznie telefonicznie, to może warto zmienić numer? Następnym razem bądź ostrożniejszy, jeśli chodzi o podawanie do siebie namiarów.

Zniechęć ją do siebie

Spotkaj się z nią, ale narzekaj na wszystko. Jeśli idziecie do restauracji, powiedz jej, żeby to ona podjęła decyzję, ale każdą jej propozycję krytykuj. To samo, jeśli chodzi o jedzenie. Jeśli wybierzecie się do kina, narzekaj na film. Być może sama dojdzie do wniosku, że jednak nie jesteś taki fajny, jak jej się zdawało.

Szczerze z nią porozmawiaj

Jeśli do dziewczyny NIC nie dociera, nie masz innego wyjścia, jak tylko szczerze z nią porozmawiać i powiedzieć wprost, że nic z tego nie będzie.

Nadal nic nie pomaga?

Poproś siostrę przyjaciela lub kuzynkę o pomoc. Spotkaj z nią na randkę, zróbcie wspólne zdjęcie. Czasami tylko zobaczenie na własne oczy, swojego ?ukochanego? w objęciach innej dziewczyny, może pomóc.

Czytaj także: Plusy bycia singlem!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj