Plusy bycia singlem!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/695524736182691943/

Przejmujesz się tym, że jeszcze nie masz dziewczyny? Przeczytaj ten wpis, a przekonasz się, że to wcale nie jest taki zły stan.

Wszyscy Twoi koledzy mogą pochwalić się drugą połówką, a Ty nie znalazłeś jeszcze szczęścia w miłości? Poniżej przedstawiamy plusy bycia singlem, by pokazać Tobie, że wcale nie musi to być powód do smutku.

Plusy bycia singlem!

1. Możesz wciąż flirtować i poznawać nowe dziewczyny

Mając dziewczynę, Twoja wolność byłaby mocno ograniczona, bo Twoja druga połówka raczej nie pozwalałaby Ci na bliższe kontakty z innymi dziewczynami. Mogłaby być również o Ciebie zazdrosna. Będąc singlem, możesz sobie pozwalać na flirtowanie i poznawanie nowych dziewczyn do woli, a jedynym ogranicznikiem jest to byś nie traktował tego jak zabawę i nie podrywał kilku naraz.

2. Możesz robić co chcesz i chodzić gdzie chcesz

Nie musisz nikomu się tłumaczyć gdzie idziesz, co będziesz robić, i o której wrócisz (nie licząc oczywiście rodziców), jesteś wolny jak ptak. Gdybyś miał dziewczynę nie byłoby to takie proste, bo albo musiałbyś się tłumaczyć (drugie połówki chcą wszystko wiedzieć!), albo musiałbyś pójść razem z nią.

3. Będziesz miał czas, by dojrzeć do związku

Może to, że nie masz dziewczyny to znak, że jeszcze nie przyszła na to pora? Będąc singlem masz czas, żeby poobserwować inne pary i wysnuć pewne wnioski. Może nauczysz się co nieco na błędach innych? Z pewnością będziesz mieć też czas, żeby przygotować się oraz dojrzeć do związku.

4. Masz więcej czasu dla siebie

Możesz więcej czasu poświęcać swoim pasjom czy kumplom. Posiadanie dziewczyny wymaga naprawdę wiele poświęceń (również tych czasowych), a będąc singlem nie musisz się martwić o to, że zaniedbasz bliską Ci osobę.

5. Masz więcej pieniędzy w portfelu

Będąc singlem zaoszczędzisz więcej pieniędzy, bo nie będziesz musiał wydawać ich na spotkania czy prezenty dla ukochanej. Niby kwestia materialna, ale jeśli ktoś zbiera na jakiś cel, to może być to dla niego istotne.

6. Nie musisz zmieniać swojej rutyny

Jak już wcześniej wspomniałyśmy, posiadanie dziewczyny wymaga wiele poświęceń, dlatego też żyjąc bez partnera, wciąż możesz godzinami leniuchować, grać w gry, oglądać mecze czy chodzić byle jak ubranym. Jednym słowem, masz wolną rękę.

Pamiętaj, że bycie singlem to wcale nie jest powód do wstydu, i że nadejdzie jeszcze dla Ciebie czas na miłość! Korzystaj z wolności i wszelkich okazji, a z pewnością poznasz kogoś fajnego 🙂

Czytaj także: 10 rzeczy, których nie powinieneś mówić dziewczynie!

Plusy bycia singlem!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/424886546074783886/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj