8 zasad udanego związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/754423375064628112

Chciałabyś poprawić humor swojemu chłopakowi, ale nie wiesz jak to zrobić? W tym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić!

Każdy z nas ma czasami gorszy dzień. Jeżeli chandra dopadła Twojego chłopaka i chciałabyś znaleźć jakiś sposób, aby poprawić mu humor, to ten wpis jest dla Ciebie! Podpowiemy Ci co zrobić, aby na jego twarzy szybko pojawił się uśmiech.

Jak poprawić humor ukochanemu?

#1. Przytul go

Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielką moc ma dotyk ukochanej osoby. Choć w ten sposób nie pomożesz swojemu chłopakowi rozwiązać jego problemów, to z pewnością sprawisz, że poczuje się on choć trochę lepiej.

#2. Zrób mu masaż

Jeśli Twój ukochany miał ciężki dzień i jest zmęczony, to z pewnością masaż pleców go odpręży. Jeśli masz pod ręką olejek, to koniecznie go użyj, a doznania będą jeszcze większe!

#3. Ugotuj mu coś dobrego

Kto nie lubi dobrego jedzenia? Twój ukochany z pewnością lubi dobrze zjeść, więc ugotowanie mu czegoś pysznego to doskonały pomysł. Koniecznie niech będzie tam mięso, bo dietetyczna sałatka raczej go nie zadowoli.

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

#4. Wyciągnij go z domu

Jeżeli Twój chłopak ma jakieś problemy, przez które siedzi przygnębiony, to najlepiej zabierz go gdzieś, gdzie nie będzie się dołował. Może kino, a może zwykły spacer? Spraw, żeby chociaż na chwilę zapomniał o przykrościach i przy okazji trochę się rozerwał.

#5. Zaoferuj swoją pomoc

Chociaż chłopcy wolą zazwyczaj sami rozwiązywać swoje problemy i nie chcą naszej pomocy, to jednak warto uświadomić ukochanemu, że jeśli tylko miałby ochotę porozmawiać lub otrzymać wsparcie, to może na Ciebie liczyć. To powinno poprawić mu humor, bo przecież fajnie jest mieć taką kochaną dziewczynę ?

#6. Napisz mu liścik

Jeśli chcesz poprawić humor swojemu chłopakowi, to napisz mu list miłosny. Wyznaj co do niego czujesz i przypomnij mu wszystkie najwspanialsze momenty Waszego związku. Możesz mu ten liścik podrzucić (np. do plecaka), tak aby odczytał go dopiero, gdy nie będziecie się widzieć. Wtedy nawet na odległość, będziesz mogła wywołać uśmiech na jego twarzy.

Jakie są Twoje sposoby na poprawienie humoru chłopakowi? Podziel się nimi w komentarzu!

Polecamy: Co zrobić, gdy chłopak ma dużo koleżanek?

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

czego nie powinieneś mówić dziewczynie!
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/809733207988324378/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj